11 saat uyudum. Jak Seeman'ın bir kişiliği yok ama bir sıçrama tahtası buldu

uTKu

New member
Daha önce gergin miydi? O idi. Baştan çıkarma ve spordur, gergin olmak normaldir. Pazar günkü yarı final saat 22.05'te tamamlandı. Tüm görevleri yerine getirip otobüsle dar sokakları geçtikten sonra pazartesi gecesi sabah saat birde Olympijsk köyüne ulaştı.

Sonra on bir saat uyudum. Yarı finalden sonra buna gerçekten ihtiyacım vardı.

Sndani'yi obd'ye bağladı. İkisi bir arada, gülümsedi.

Nae dün gece havuzda kendi kendine düşündü: Yarı finallerden önce kendimi çok daha iyi hissediyorum. Şu ana kadar.

Yol yediydi. Barbora Seemanov. Esk Cumhuriyeti'nden konuşmacı geldi. Gürültülü oditoryuma doğru yürüdü. Bloğu kontrol etti, boş bir yere oturdu, mayosunu çıkardı, kollarını kavuşturdu. Havuzun kenarına eğildi, yüzüne ve yere su çarptı, sonra bacaklarını esnetti.

Barbora Seemanov Olimpiyat 200 metre serbestte finale çıkıyor.

Pazar günü Luk Krplek ve bir yargıç nöbet için tezahürat yapıyordu. Bu sefer de Çek Cumhuriyeti'nden gelen sporcular tribünlere oturdu. Ve aile, arkadaşlar vb.

Vem onları mutlu etmek istedi.

Spiker şunu söyledi: Sessizlik, sil vous plait. Kendini tanı lütfen. Salon sessizliğe gömüldü. Startçı sekiz kişiyi madalya için savaşmaya gönderir göndermez, teknenin önünde yine sağır edici gürültüyle dolu rahatsız edici bir sessizlik oluştu.

Yarı finalden sonra Seemanov söz verdi: Kendimi hayal kırıklığına uğratmayacağım. Bu sefer tempoyu değiştirmedim.

Bu özeti yerine getirmek mümkündü. 50 metre sonra teyze döndü. Yüz civarında. 150 m2'de.

Daha sonra şunları söyledi: Mezeas Hundred harikaydı. Asıl baştan çıkarma şarkının içinden istediğim gibi geçti. İyi zaman geçirdim. Güç dağılımı olması gerektiği gibiydi.

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında işbirliği yapmayı kabul ettiği Luka Gabril'in antrenörlüğünde dün, sonuçlardan ve kişisel duvarlardan tekrar güneşe dönmeye başladığında, diğer antrenörlerden ve yüzücülerden şunu duydu: harika bir tarz. Bırakın jet son 35 metrede çalışsın, harika olacak.

Geçtiğimiz iki yıldaki derin performans krizinden sonra son 50'nin, madalya hedefine giden yolda en iyi adım olduğunu söyledi.

Barbora Seemanov 200 metre serbest stil finalinde madalya için mücadele ediyor.

İki Avustralyalı süperstar Mollie OCallahanov ve Ariarne Titmusov, en değerli kupa için kendi yarışlarını yaptılar; eski dünya rekoru sahibi OCallahanov, bu yıl dünya rekorunu kıran vatandaşını 1:53.27'lik yeni Olimpiyat rekorunda 54 yüzde bir farkla yendi. .

Hong Konglu Haugheyov bronz madalya için onların peşindeydi. Seemanov, iki gün sonra yarı finalde kaybeden Amerikalı Weinstein'ın açıkça gerisindeydi. Ancak o zaman Kanaanka Harvey onun önüne geçti ve son metrelerde Anka Jang atını sürdü.

O vefat etti.

Tokyo 2021'de işgal ettiği pozisyonda kaldı ve büyük düşüş anında yere serildi.

Her şeyimi verdim, gün içinde fazladan tek sözüm kalmadı, diye paylaştı.

Mutlu olmalıyım.

Gülümsedi evet.

Her neyse… Mm ve bir sürü duygu, fark etti. Altıncı olmak güzel bir sonuç ama üniversitede benim de yerim olmasından onur duyuyorum.

Sonuçları incelediğinde aklına şu geldi: Bana öyle geliyor ki hepimiz daha hızlı yüzüyoruz. Bu nedenle şu sonuca varmıştır: Sonuç olarak, yüzme yarışmalarında pek çok kişinin yüzmek istediği zamanlar yoktur. Yavaş yüzücülere de verildiğini söyleyebilirim.

En hızlısı: zlat O'Callaghanov (sağda) ve stbrn Titmusov:

Molly O'Callaghan ve Ariarne Titmus'tan kesinlikle muhteşem yüzme. Gösterilen centilmenlik, röportaj sırasında ne kadar mütevazı oldukları ve Molly'nin marş sırasında Ariarne'den altın madalya kürsüsünü paylaşmasını istemesi inanılmazdı. Onlar bizim en iyilerimiz. #Paris2024 #aussiegold https://t.co/1AVbq8fyQU

29 Ekim 2024, 22:32 pspvek arşivlendi: 30 Ekim 2024, 02:01.

Pesto ve bu zaten çılgınca, Pa'dan Barbora Seemanov, Olimpiyat Tokyo'dan olduğu gibi bir kişiyi almak istedi. Ve finalde 1:55.47'lik derecesiyle bu hedefe ulaşmada yüzde 35 gerideydi. Benimle ilgili sorun ne

Pazartesi akşamının bu tür manzarası tam bir köstebek yuvası.

Uzun vadede tamamen farklı olmalı. Gerçekten mutlu. 24 yaşındaki yüzücü bunu daha sonra fark etti.

Geçen yıl nerede olduğumu düşündüğümde, günlük cazibeyi bir gülümsemeyle kabul etmem gerektiğini söyledi. Seçtiğim ve takip etmeye devam ettiğim yol benzersiz ve pek çok açıdan içine dalmaya değer. Bu yüzden aslında kendimle, koçumla ve başardığımız her şeyle gurur duyuyorum. Bugün yeniden toparlanabileceğim bir gün.

Beş yıl içinde sıçrama tahtanızdan nerede ve ölebilir? Peki ne zamana kadar en yüksek puanlar için savaşmam gerekecek?

Hiçbir şekilde tanımlamak ya da sınır çizmek istemiyorum. Yelkencilik benim için eğlenceli ve anlamlı olduğu sürece ilerlemeye devam etmek istiyorum, dedi.

Pask est şehri için köydeki sadece iyi vee'yi ödüllendirecekti. Önemli olan mümkün olduğu kadar yatakta olmasıdır.

Bu sefer on bir saat uyuma şansı bulamayacak. Öğleden önce La Dfense Arena'ya dönmüş olmalı. Açık ara en uzun farkla arkamda bir fark vardı, öte yandan ısınma turu yaptım: 100 metre serbest stil.

Gecenin kısa olacağına ve sabahın muhtemelen güzel bir gün olacağına karar verdi. Ama tuvalete gider gitmez beni biraz alıyor. Bu iyi.

Bu engebeli uçta yüzmek değil, Fransız metropolünde bir köstebek pozisyonu bile. Tra, Blehrad'daki Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalya kazandı.

Konumun iyi bir yan yol olduğunu belirtti. Bu konuda ne yapacağımı ve kendimden ne bekleyeceğimi hiç bilmiyorum. Markete gideceğim ve nasıl olacağına bakacağım. Benim şahsım rekabet dünyası açısından pek rekabetçi değil ama yine de güzel bir baştan çıkarıcı olacak.

Ve ondan sonra Barbora Seemanov'un ölümünün ardından Pa 2024 misyonu.

Ve sonra geniş şekilli pou'yu doldurmanın zamanı geldi.

Konen istasyonu: Los Angeles.