Anomaliyi durdurun, Teplice kazanları bağlansın. Sparta ile Ağustos maçından bu yana

uTKu

New member
Kazanın gol arkasında takıma yardımcı olacak harika bir atmosfer yarattığını biliyoruz. FK Teplice’nin pazarlama ve iletişim editörü Martin Kovak, bunun yalnızca hayran gruplarının bir girişimi olduğunu kabul etmedik, ancak bundan kesinlikle gurur duyuyoruz, dedi.

Geçmişte, Stnadle’deki manzara, stadyumun köşesindeki bir stant olan Sektor 15 tarafından hallediliyordu. Bazı ultraların başı belaya girdi, ana liderlerden biri hapse girmek zorunda kaldı, kulüp yalanlarından dolayı para cezası aldı. Nesil değişikliğine bile dayanamadılar, yaşları yoktu ve bu yüzden yavaş yavaş kazanın çökmesine geldi. İçinde sadece minimum insan toplandı.

Farklı bir şekilde tezahürat yapmak isteyen Pznivci taraftarları kendilerine sırt çevirerek FK Teplice Fan Club’ı kurarak ana tribünlerin karşısından Lutomodr’a destek verdiler. Fandomumuzun bozulduğu gerçeğine girmek istemiyorum. Marek Mak hayran kulübü, geçmişte kaldı, biz geleceğiz diyor.

Bayrağa yeniden katılma dürtüsü her taraftan geldi. Yani, hem hayran kulübünden hem de ultraların bir nevi eski muhafızı olan Sektor 15’ten ve doğrudan onun parçası olan Mladch skl’den ve genç nesil taraftarlar onlara katılıyor.

Masada bunun hakkında konuştuk, işaretler vardı, sonunda kristalleşti, l Mak. Amaç, kulübü mümkün olan en iyi şekilde ve mümkün olduğunca az çaba sarf ederek desteklemektir. En kolay yol, gruplara ayrılmadığımız, ancak büyük bir grup olduğumuz zamandır.

Bir tm için iki kazan nadirdir. Hatırladığım kadarıyla Liberec’teki ligde işler böyle yürüyor, belki başka bir yerde değil, diyor Mak hafızasında. Hradec Krlov’da da iki anormallik bildirildi.

Cam ilk kez, Sparta’nın Stnadla’ya koşacağı 19 Ağustos Cumartesi günü birleşik bir kazanı destekleyecek. Pedtm Teplice, Pilsen ve Jablonec ile evinde başlayacak. El ilanları basacağız, asacağız ve ilk iki maç boyunca insanlarla konuşacağız ve onlara neden çitin arkasına gittiğimizi açıklayacağız. Ve onların yerini almak istemiyorsak, Mak ve ark. Sparta ile başlangıç maçı idealdir, çünkü birçok insan gelir ve şimdiden büyük ilgi görür.

Mak’a göre kale arkası kazan için en uygun yer, bariz bir tercihti. Avrupa’da böyle. Gl’yi kutlayacakları maça yakın olacağız, golün arkasındaki enerji farklı olacak, ben taraftar kulübü başkanıyım. Oyuncular bunu harika bir fikir olarak kabul etseler bile çok mutlular.

Teplice ile Varnsdorf arasındaki hazırlık maçından bir an.

Teplice kaptanı Daniel Truba araya girdi: Ana hayranlardan biriyle oturdum ve bunu tartıştık. Biz de kabin ekibi olarak birlik olmalarını istedik çünkü ikinci yarı çorba için, karar için üzerlerinde baskı oluşturacak. Barın arkasında onlar için beyaz olsalar harika olacak. Bunun için onlara teşekkür ediyoruz!

Teplice’nin primatörü de kazanın içine girdi. Mak, Jirka’nın uzun süredir onların hayranı olduğunu, hatta girişlerde olduğunu açıklıyor. Kazanda megafonlu ve davulculu iki spki olacak. Umarım yüz elli kişi Sparta’da buluşuruz. Bir fan ekleyip çalıştığını ve sorun olmadığını görüyorum.

Ya kalenin arkasındaki tüm tribün, Alman Drany’deki efsanevi K-Block gibi dolsaydı? Rüya olur ama Teplice’de midir bilemem, Mak’ın omuzlarını çaprazlayın; Geçen sezon ortalama 3.749 kişi camın üzerinde yürüdü. Kulüp sağda golün arkasında sektördeki taraftarların bağlantılarına yardımcı olmaya hazırlanıyor. Pazartesi günü bir toplantı yapın.

Kazancılar, bayrakçıların kabadayıların ve potistlerin arkasında kalmamasını sağlayacak kurallar üzerinde yayalarla anlaştılar. Kraloupları bırakın. Mak, tüm gruplardan liderliğini yapmak ve üzerinde anlaştığımız şeyi sonuna kadar görmek için insanlar seçildi. Kulübün taraftarlara ceza ödemesini istemiyoruz. Pyro yasak, o yüzden kullanmayacağız, kore hazırlayacağız.

Muhtemelen Jsira’yı kutuya biberleyelim

Ve futbolcu Teplice Cumartesi günü Plzeň’deki lig maçında tükenecek, Tom Grigar kalesinde duracak. Diziliş, insanlık dışı sıcakta 4:0 kaybeden Varnsdorf’lu generalden pek farklı olmayacak.

Hiçbir şey kaybetmeyeceğim. Teplice teknik direktörü Zdenko Frala, genel ligde başlayan takımın yüzde doksanının Viktoria karşısında taraftarlarımın da beklediğini kabul etti.

Yirmili yaşlarındaki Grigar, Stnadle’daki sözleşmesini bir yıl uzattı ve yüz bire sıfır ekledi.

Kimin bir numara, kimin iki numara olduğunu bilmiyordum. Lige ilk 11’de girecek olan Tom’a karar verdik. Geçen sezon iki tanesini, yani Tom, Mucha ve Nmek’i giydim. Hatta onların sayesinde ligi kurtardık” dedi.

Cumartesi günkü son sınavda kaptan Daniel Trubae liderliğinde takım kolayca kazandı, ikinci lig takımı yeni ve takım tarafından gençleştirildi. Dansçılar Gning, Fila ve Tade Vachouek, üretken Urbanec grubu gibi hedefe ulaştı.

Ana yeni satın almaların olduğu gün başlangıç dizilişine katılmadı. Opava’dan Blek, Sparta’dan Havelka ve Sırp Krsman mui stdajcs arasında yer aldı. Havelka veya Krsma, diğerleri için değerli bir rekabet olacaktır. Blek jet, hatırladığım kalitede sağlık nedenleriyle değil. Ve gençlere bir süre bekleyin, ligin temposunu ve akıcılığını özümseyin Bay Frala.

Mısırlı tonk Jsira da dahil olmak üzere birkaç eşyadan yoksundu. Diken üzerinde, diş etlerinde kötü bir yara aldı, umarım hiçbir şey gerilmez veya kırılmaz. Memesi var, Venca Polek ve ben onu boksa hazırlamalıyız, Frala gülümsedi; Polk, Teplice’de bir fitness eğitmeni ve aynı zamanda bir boksör. Kaslarımla terliyordum, genç Trnovec kovuldu. Kadın ve erkek arasında yürümek mümkündür, önce hayal buluşur.

Pilsen ile mücadele Cumartesi öğleden sonra Stnadle’da başlayacak.