Belki bir sistem hatası? Oh hayır, mat bronz! Madalyanın gözünü nereden duymuşlar?

uTKu

New member
Finalin son saniyesi. Gerginlik artıyor. Vondra’nın dördüncü sıradaki sırıkla atlama, İngiltere’nin liderliğinden 1.30 saniye geride, arkasında Yemi Mary Johnov var

Bir İngilizi yenebilirim, diye temin etti kendini. Madalya hayali hala kaybolmadı.

Ve gerçekten de, yazıldığı yarışmanın alın terinden. İlk bakışta ondan oldukça uzakta olduğumu gördüm ama roketleri çalıştırdım ve var gücümle sürdüm. Muhtemelen biraz sonra karıştırdım.

Düzlüğün başına geldiğinizde burada der ki: İngiliz köpeği alamam.

Hem dördüncülük hem de belki de ulusal bir rekor için diğer tafetler tarafından rakipsiz bitirdi. Bu fırın o kadar güzel ki akıl sadece Çek karanlığında parlıyor.

Ve sonra, aniden, tamamen beklenmedik bir şey olur.

Amerikalı binici Alexis Holmes ile altın madalya için kıyasıya mücadele eden Hollandalı süperstar Femke Bolov, kaleye 10 metre kala bacaklarını öyle bir doladı ki, karambolde düştü ve lobutunu kaybetti. Ölü olan bir fotoğraf kabiniyle yanımdan uçtu.

Stadyum derin bir nefes alıyor. Tribünlerdeki Hollandalılar göz dolduruyor.

Hollandalılar için yine felaket!
😮

4x400m karışık bayrak yarışında Femke Bol çizgiden birkaç metre düşüyor.

ABD
🥇
iddiasında bulundu ve bir dünya rekoru kırdı, İngiltere
🥈
ve Çek Cumhuriyeti
🥉
aldı

#WorldAthleticsChamps https://t.co/JvsAPEnzFX

20 Ağustos 2023, 0:24 pspvek arşivi: 20 Ağustos 2023, 0:09

Bolov hızla ayağa kalktı ve son yarım metreyi tamamladı ve bitiş çizgisine bu pozisyonda yeni bir dünya rekorunu kutlayan saygın Amerikalı kadının ve parlak İngiliz kadının arkasında, ancak bitiren Vondrova’nın önünde ulaştı. Asomra’da gümrüğe bırakılan iğnesiz koyun.

Ellerine kan bulaştır.

iğneyi yakalamadığını ve görmediklerini.

Dördüncü olan Vondrov, 3:11.98’lik yeni Çek rekorundan memnun, tüm takım seviyenin hemen altında değerli bir yer ve harika bir zaman için kendisini tebrik ediyor.

Hollandalı yıldız Femke Bolov, Budapeşte’de düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda 4×400 metre tafta bayrak yarışının bitiminden hemen önce yere düştü, bir iğne düşürdü ve diskalifiye edildi.

Yolda sadece önümde İngiliz kadını gördüm, ona baktım ve kendi kendime düşündüm, daha sonra Vondrov’u ilk takip eden o olacak. Sonra Femka ile karşılaşmamayı diledim. Ama damga olmadan gümrükten geçtiğinde kayıt olmadım.

Sonuçlar ışık panosunda görünecektir: 1. ABD, 2. İngiltere, 3. Avusturya.

Atletizmde Dünya Şampiyonası 2023

program ve sonuçları

Bu bir sistem hatası. Orm, onların nesi var, Hollanda’nın nesi var, diye düşünüyor.

Alman kime gelip: Teyzesin, Femke damgalı gümrükten geçmemiş.

Belli mi? temsilcilere sorun.

Birdenbire hepsi işaret ediyor: Evet, öyle.

Vondrov ası ağzından, Petrilkov’u kafasından tuttu ve birdenbire dizlerinin üzerine çöktü. Hollanda belli ki baştan çıkarmayı tamamlamayan bir tafta gibi.

Patrik Orm, Tereza Petrilkov, Lada Vondrov ve Matj Krsek (soldan) ışıklı tahtada tafta sonuçlarını izliyorlar.

Öte yandan Çek atletizmi, 40 yıl sonra, Helsinki’deki tarihsel olarak ilk dünya şampiyonasında Jarmila Kratochvlova liderliğindeki bir şirket dörtlüsü tarafından güvence altına alınan üç başbakanlıktan sonra sadece ikinci olarak açık hava arenasında bir tafta madalyası kazandı. 1983 yılında

Çekya, Budapeşte şampiyonasının ilk gününde madalya kazandı.

Astn lenov shift taftaları bayrakları kapar ve Estonya turunu savunur.

Bana kalsa kovarım onu, yarım saat sonra haber merkezine gittiklerinde gülüyor.

Dördüncülük bile harika olurdu, ama bu çok daha eğlenceli, diye garanti ediyor Vondrov.

Ama muhtemelen başımıza gelecek ve yavaş yavaş inanıyorum.

Bunda ne oldu?

değişiklik olmayacak

En iyi altı as da gün ortasından itibaren ilerledi. Hatta Orm o sırada finalde bazı bacakları değiştirebileceklerinden bahsetmişti. Anlayın: sadece taftalardan biri.

Pavel Maslk teorik olarak iki ağırlık kategorisinde erkek yedek olurken, kadın yedek Avrupa genç şampiyonu Lourdes Gloria Manuel oldu.

Ancak on sekiz yaşındaki Bkyn bu sezon doğdu. Budapeşte’de yapmak istediği en önemli şey, olabildiğince fazla deneyim toplamaktı, büyük bir final onu ezebilirdi. Muhtemelen bu yüzden taftanın kusursuz kombinasyonunun sabaha kıyasla hiçbir şekilde değişmeyeceğine nihayet karar verdiler.

Pavel Maslk yedekti ama hafta boyunca burada gerçekten satış yapmak istemedi, ne anlamı var, son haftalarda sağlık sorunları da yaşadı. Ve böylece başladığımız gibi olacağımız fikriyle içtiler, diye açıkladı Orm.

Ryan Crouser gülleyi 23.51 metre attıktan kısa bir süre sonra tafta yüzgeçlerinin başlangıç bloğuna girdi, yeni bir ampion rekoru kırdı ve ikinci kez dünya şampiyonu oldu, Krsek diz çöktü.

Ve evet, küstahça, bu çatlak, çocuk, zekice baştan çıkarmaya başladı.

Gözde Amerikalıya sadece bir saniye ve bin beş yüzde birini kaybetti ve en önemlisi dördüncü sırada direkle temas kurdu. Bu Cumartesi gecesinin tüm anını paylaşmak istiyorum!

Tereza Petrilkov, Budapeşte’de düzenlenen Dünya Atletizm Şampiyonası’nda 4×400 metre bayrak yarışında Matje Krsko’dan lobutu geçiyor.

Nasıl adet olduğumu bile bilmiyorum ama adetim beyazdı. 23 yaşındaki sporcu, her şeyi orada bıraktığımı rahatlıkla söyleyebilirim, bu yüzden çok memnunum dedi.

Petrilkov bile çalıştı.

Takipçi grubuna liderlik eden oydu, bu yüzden hedefinde Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri ve Büyük Britanya taftaları vardı, bu yüzden madalya liderliğini elinde tuttu. Ve yaklaşan diğer taftalardan birinin önüne geçmesine izin vermedi.

Bahane yok!

Ben buna nehrin çaprazı derdim. Daha yavaş denilen kızları ilk etapta yenmeye odaklandım ve bunu başardım. Krişna, en hızlısı için sıraya girdim ve kendimi mümkün olan en iyi zamana çektim, gülümsedi.

Fırın ilk çalıştırmada sadece gerginken, bu kez stres azaldı. Ayaklanmalar sırasında zamana saygı duydu ve elde ettiği sakinliği borsada sattı.

LP’yi gerçekten takdir ettim. Isınma sırasında ben daha rahattım ve bh o zaman daha rahattı ve daha hızlı hissediyordu, diye iddia etti.

Yılın başında yamadaki bir mahmuz nedeniyle sporu bitirdiğini tahmin eden Orm, ardından Petrilkov’a benzer bir şey gösterdi.

O da Tafet’in liderini görünürde yendi, hatta Hollanda’nın öne geçme süresini 2.17 saniyeden 1.73’e düşürdü.

esk şirketi genel olarak yükselir. Bugün yine teyit ettik, yaşlandık, yaşlandık.

Daha sonra heyecanlı Vondrová’yı sıkı bir yumruk haline getirdi.

Ve sonunu biliyorsun.

Hollandalı yıldız Femke Bolov (sağda), Budapeşte’de düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda 4×400 metre bayrak yarışında bitiş çizgisinden hemen önce düşüyor ve bir iğne yakalıyor.

Hayali patatesler yerine bronz yedim.

Hadi ama haber alamadılar, Hollandalı Bolov küçük stadyumdaki karışıma itiraf etti.

Ne olduğunu bilmiyorum Lila. Sonlara doğru başıma gelenleri bacaklarım kaldıramadı ama üstesinden geleceğim. Bu sefer işe yaramadı. Sanırım çoğu insan benim bir makine olduğumu düşünüyor. Muhtemelen sana olmadığımı gösterdim. Normalde bitiş çizgisine ulaşmalıyım. Anlamıyorum, bu yüzden bugün yağmur yağmadı.

Daha sonra itirafım çok daha parlaktı, üzücü bir acı değil. Hurna kutlama gürültüsüne rağmen, Vondrov ve ark. Açık

Şirket nihayet Novinsk binasını terk ettiğinde, Hollandalı meslektaşları Oranjes forması giymiş iki adamın etrafında toplandılar. 10.000 metre önde düzlükte altın için böyle savaştı, sonra düştü ve sonunda madalyası yoktu. Sebat Sifan Hassanov.

Hollandalılar için günden güne kasvetli bir akşamdı.

Yankılar için bu, bronz bir öforinin işaretiydi.