ÇEVRİMİÇİ: Sparta – Třinec 1:2. Hudáček sayesinde konuklar anında geri dönüyor

EnondeR

New member
İlk yarı finalde Sparta, her seferinde Ocele'yi mağlup ettiği temel aşamayı takip etti. Serinin ilk sayısını, maçtaki 25 top çalmanın bir tanesini bile kaçırmayan kaleci Jakub Kov kaydederken, diğer 11 atış da takım arkadaşları tarafından engellendi.

ÇEVRİMİÇİ: Sparta Tinec

Yarı final maç türlerini detaylı bir raporla takip ediyoruz.

Maçın kaderini ev sahibi takımın kaptanı Michal Epk, 25. dakikada sol kanattan kaleye doğru yaptığı şutla belirledi. İkinci golü, defans oyuncusu Martin Marinin'i geçip kaleci Marko Mazance'a sopayla saldıran zayıflamış Miroslav Forman attı. Praan, çok sayıda yenilgide başarılı olacaklarını ve bu yenilgilerde temelde 10 gol atacaklarını doğruladı.

Esas olarak orada birinci olmaya çalıştım çünkü biraz daha iyi bir başlangıç pozisyonum vardı. Kaleciyi kenardan gördüğümde ve ona işaret verdiğimde, backhand yapacağımı biliyordum, Forman'ın ana hareketini anlattım.

Miroslav Forman gözüyle ters blöf yaptı.

İlk sparansk tonk harika bir play-off performansına sahip, takımın en verimli oyunu (4+3). Ama benim görevim skora liderlik etmek değil. İşimi yapmak istiyorum, özellikle de zayıf olduğumda ve böyle bir şey ortaya çıktığında bunun güzel bir bonus olduğunu ilk seferden sonra hatırladı.

Tam tersine Slezan tüm yıldızların verimsizliğiyle karşılaşacak. Beraberlik bozma mücadelesinde Martin Rika etkili olmadı, Andrej Nestrail ise sadece gol ve asist yaptı. Daniel Voenlek de aynı dengeye sahip. Bu nedenle önümüzdeki birkaç gün boyunca Öcel'in ana odak noktası hücum asları tartışması olacak.

İkinci maça kadar bir arada olmamız gerekiyor. Voenlek, esas olarak mesleki hatalardan ve aynı zamanda kendi hatalarından kaynaklandığını ortaya çıkardı.

Gl koymazsanız puan almayla baş edemezsiniz. Hayal kırıklığına uğradık. Ayrıca teknik direktör Zdenk Motk, temelde oldukça güçlü olduğumuz pesiliv maçında da hedeflerimize ulaşmamızın beklenmemesi gerektiğini söyledi.

Pesune, Sparta adına 2:0'lık skorla Tinca'ya gidecek mi, yoksa Oceli'yi mi karşılaştıracaksınız?

Online izle.

Tipsport ekstra lig 2023/24

3/4/2024 18:00

Montajlar:
J. Kov – M. Kempn, V. Mozk – J. Krejk, O. Mikli – D. Nmeek, A. Irving – M. Moravk – M. Forman, V. Sobotka, M. epk – F. Chlapk, R. Hork, D. Vitouch – J. Buchtele, J. Lajunen, K. Hrabk – J. Konen, O. Najman, P. Kousal
Montajlar:
O. Kacetl – A. Smith, M. Marinin – R. Nedomlel, T. Kundrtek – P. enkek, M. Admek – D. Voenlek, A. Nestrail, M. Rika – L. Hudek, D. Cienciala, M. Dao – M. Roman, P. Vrna, D. Kurovsk – V. Draveck, V. acho, P. Hrehork – A. Helewka

Karar: R. Hradil, J. indel – V. Lederer, D. Hynek

Hariç tutuldu: 1:2, Evet: 0:0, Zayıflamış durumda: 0:0, srie durumu: 1:0

Çevrimiçi rapora tıklayın

Sout'u al