Delhi cinayet davası: ‘Yardım isteseydi hala yaşıyor olacaktı’ | Bombay haberleri

Forya

Global Mod
Global Mod
MUMBAI: “Aaftab ile geliyorum…” 21 ay önce telefonda duyulan isim zili çaldığında Doktor Pranav Kabra Shraddha Walkar cinayet davasıyla ilgili haberleri okuyun.
Aramanın tam tarihini hatırlayamayan Dr. Kabra, “Shraddha hastaneye gelip yardım isteseydi hayatta olurdu” dedi. Şubat 2021’deki Covid salgını sırasında bir ara Shraddha, şirketin sabit hattını aradı. Raksha çok uzmanlık hastanesi Malad’da (Batı). O zamanlar özel bir Covid hastanesiydi. Arama Kabra’ya yönlendirildikten sonra kendini Shraddha olarak tanıttı ve bir plaj aktivistinden referans verdi. Şereha Dhargalkardoktorun adını duyduğu kişi.
Kabra, “Shraddha depresyon ve öfke yönetimi için ilaç istedi. Ona doktor olduğumu ve bir psikiyatristle konuşması gerektiğini söyledim” dedi. Shraddha, kimin için yardım istediğini belirtmedi. Dr Kabra, “Hastaneye gidip bir psikiyatriste görünmesi konusunda ısrar ettim” dedi.
TOI’ye, “Aaftab ile geleceğim” dediğinde Aaftab Poonawala için yardım arıyor olabileceğini söyledi. Dr. Kabra, herhangi bir şiddetin ayrıntılarını tartışmadığını söyledi. Telefon sabit hat numarasından geldiği için arayanı takip edemediklerini söyledi; ayrıca polisin aramaya gelmesi ihtimaline karşı aramaya dair hiçbir kanıtı yok. Arayanı ‘Aaftab’ isminden dolayı hatırladığını söyledi.