Dombivli’de normalden 10 Rs fazla ödemeyi reddeden yolcuya araba sürücüsü bambuyla saldırdı | Haberler

EnondeR

New member

KALYAN: Pazartesi gecesi Dombivli’de (Almanya) Indira Chowk yakınlarında bir otomatik çekçek sürücüsü, bir yolcuya normal ücretten 10 Rs fazla ödemeyi reddedince bir yolcuya bambu sopayla saldırdı. Saldırıya ilişkin bir video sosyal medyada viral oldu.
Ramnagar Polisi, kurban Ganesh Tambe’nin yaptığı şikayete dayanarak araç sürücüsüne yönelik bir saldırı kaydetti. Ramnagar Polis Karakolu Müfettişi Sachin Sanbhor, “Otomatik çekçek sürücüsünü tuttuk ve onu arıyoruz” dedi.
Tambe, Pazartesi akşamı Kalyan’ın Pisavali semtindeki evine dönmek için otomatik çekçeki çağırdığını söyledi. Tambe TOI’ye “Sürücüden beni Tata Power House Circle’a götürmesini istedim” dedi. “Yolculuk için 40 lira istedi. Normal ücret 30 lira olduğu için fazla ücret aldığını söyleyince sinirlendi. Aracından bir bambu çubuk alıp bana saldırmaya başladı. Diğer sürücüler ona para vermeye çalıştı. durdurmak için. . ” Tambe, polis acil durum numarasını ‘100’ olarak aradığını, ancak polis geldiğinde sanık ve diğer sürücülerin uzaklaştığını söyledi. Tambe, otomatik çekçekin plaka numarasını polise verdi ve daha sonra yakındaki Shastri Nagar Hastanesine kaldırıldı. Aldığı yaraların tedavisinin ardından Salı sabahı taburcu edildi.
Yerel sakinler, geçmişte Dombivli’de sürücülerin yolcuları taciz ettiği ve fazla ücret aldığı vakalar olduğundan şikayet ettiler.