Güçlü ol ve aç kal. Günahkar, yıldız yok ediciyi evcilleştirdi, ödül bir ejderha gibiydi

uTKu

New member
Dleit’in kariyer aşığı daha sonra tereddüt etmeden kendini karanlığına adadı. Bize doğru şeyleri yaptığımızı gösteren güzel bir an. Turnuvada, genç İtalyan o anın en iyi yıldızlarıyla rekabet etmedi, ancak onların müstakbel sahipleriyle rekabet etmesi gerekiyordu.

Yeter ki maça iyi yapılı bir tenisçi olarak girdi. Durumu nasıl idare ettiğimle gurur duyuyorum. Her rakibe karşı, tk hrt. Baskıyı tabii ki hissettim ama çok uzun süre bununla baş ettiğimi, değerlendirdiğimi düşünüyorum.

Çeyrek finalde Toronto’dan Eka Tsitsipas’ı yenen Fransız Monfils’i (6:4, 4:6, 6:3) yendi. Yarı finalde, dünyanın bir numarası Bay Alcaraz’ı yenen heyecanlı Amerikan Paul’ü (6:4, 6:4) geride tuttu.

Bu nedenle, yetenekli genç kadınların uzun zamandır beklenen ve eskiden hayranlar için büyük bir eğlence olan heyecanlı mücadelesi Kanada’da gerçekleşmedi. Birlikte beş saat köpek oynadıkları ABD Açık oyununu hatırlıyor musunuz? Bu yıl Miami’de dev düello mahkemesinde saatlerce çalıştı.

İtalyan, şampiyonluk mücadelesinde De Minaur’un hayatının turnuvasını kazanmasına izin vermedi (6:4, 6:1). Avustralyalı daha önce Sinner’ın Miami’den Finlandiyalı sahibi Rus Medvedev ve Amerian Fritz’i mağlup etmişti.

Nokta nokta oynamaya ve sahadaki herkese tam bir saygıyla davranmaya çalışıyorum, İtalyan, biraz avansla güzel bir doğum günü ceketi yaptığı için tarifi sundu.

Tenisçi Jannik Sinner, Toronto’daki Masters turnuvasını kupayla kutluyor.

Ayrıca Finle, oyunun başından beri en büyük silahlarını kullandı ve istatistiklere göre sadece bu durumlarda tercih etti ve dengesiz forehand çorbasını keskin deliklerle bombaladı.

on zorunlu hata, ardından ustaca De Minaur’un oynadığı beş as ve on üç sayı geliştirdi.

Ayrıca turnuvanın ardından Sinner, ATP sıralamasında hiç tırmanmadığı bir pozisyon olan altıncı sıraya yükseldi. 20 yaşında elit yönetim kurulunu bir an için görmesine rağmen, bir sonraki keskin vardiyada dengesini kaybetti.

Geçen yıl, yirmi bir yaşında Avustralya Açık, Wimbledon ve ABD Açık’ta ilk sekize girerek erkek tenisine olan bağlılığını doğruladı.

Jannik Sinner, Toronto’daki turnuvada beşinci galibiyetini kutladı.

Mevcut sezonda toparlanmaya devam etmek istedi.

Beton kortlarda umut verici bir başlangıcın ardından, hoşnutsuzluğuna rağmen, kil eşdeğeri yaşadı. Her zaman çok çalışıyoruz, her hafta maksimum için çabalıyorum çünkü bunun için potansiyelim olduğuna inanıyorum, dedi Roland Garros’ta.

İki dilli adam, krizi en iyi anında, Grand Slam yarı finallerinin yumuşaklığını ilk kez deneyimlediği Wimbledon’da aştı.

İçinde, İtalyan’ın özgüveni nedeniyle Sırp Djokovic’e açıkça kaybetti, şüphesiz büyük bir meydan okumaydı.

Sadece bir ay sonra Toronto’daki en değerli kupayı kazandı. Şimdi, kendinizi onurlandırın, güçlü olun ve gelecekte daha çok çalışmaya aç olun, dedi Sinner.