Hırslı karanlıktan acı çekti. Özel işlem: Burada öğrenci değilim ama yabancıyım

uTKu

New member
Bunların hepsi son haberler değil. Kendi kendini yetiştirmiş, kendi kendini yetiştirmiş, Einaudi’nin bestelerini piyanoda bestelemeyi öğrendi. Vervnu ekonomi mühendisi oldu. Oprzdninch evlendi. Hafta sonu kaptan olarak ilk şampiyonluk maçında Slavia’ya liderlik etti ve Perşembe akşamı Avrupa Ligi’nin son ön eleme turuna ilerlediğini doğrulamak istiyor.

O2 TV’de Dnipro-1 vs Slavia

Perşembe 20:00 ÇEVRİMİÇİ

Evropsk Ligi 3. ön eleme turu Dnipro-1 ile Slavia arasındaki rövanş maçı O2 TV Sport tarafından yayınlandı. Penos 19.55’te başlıyor.

Ukraynalı Dnipro karşısında 3-0 öndesin. ek vs formalite mi yoksa tk iş mi?
Bu bir görev ama ihmal etmeyin! Bana öyle geliyor ki halk ilişkimizi hafife aldı, ancak karar kolay değil. İlk yarı dürüsttük ve iyi oynadık. İşin aslını anladığımızda, kesinlikle ilerleyeceğiz.

Son zamanlarda çok fazla şey yaşadın. Üniversiteden mezun oluyorsun. Vanglitin mi?
Hayır, vanglitin sadece bir konuydu, sen yetenek yönetimi. Bu, eğlendiğiniz ve yetenek geliştirdiğiniz modern bir alan, yani İngilizce ekonomik kavramları içermiyor, hepsini kaybedebilirdim.

Milan Koda’nın onu Slavia’ya tavsiye ettiğine dair bir hikaye var. Budjovice’deki misafirhaneye gitmeden önce yaşlı görünüyordum. İkinci ligde oynadık. O zamanlar Pilsen’de olduğumun farkında bile değildim. Bu sorun bile olmazdı.
Yay Davranışıfutbolcu Slaviatemsilcisi

Bu metin, aboneler için premium içeriğin bir parçasıdır

Nokta çizgisi ve sonuna kadar

keten gibi navigasyon:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Expres.cz’de 30.000’den fazla orijinal metin mevcuttur
  • Tüm gazete ve dergilerimize çevrimiçi ve ücretsiz olarak erişin
  • Ticketportal’daki konserler ve çok daha fazlası için öncelikli bilet alın