Hrube'nin hedefi mi? Hakem, savunma oyuncusunun müdahale ettiğini söyledi. Ancak Prekop topla oynamadığını iddia ediyor

EnondeR

New member
Maçın ardından en çok konuşulan an ise 82. dakikadaki hareket oldu. Bohemians sağ kanatta birleşti ancak Ermek ayağıyla topu kaçırdı ve top Prekop'a doğru yuvarlandı.

Slovak tonk, karanlık çorbanın henüz ilk yılında bankaya gitti ama kendi zırhı konusunda kafası biraz karışmıştı. Jnoe'nin baskısı altında, Ostrava savunmasının arkasına geçerek Hrubm'a doğru yuvarlandı ve Hrubm skoru 2:0 yaptı. Rakibin birkaç metre gerisinde durdu.

Yardımcı pilotun flaması havaya uçtu ancak hakem Ondej Berka maçın başlama emrini hemen vermedi. Soruşturmanın konusu hangi oyunun, spin mi yoksa gafil mi olduğunu, oyunun gidişatı doğrultusunda kaydettiği, golü kimin attığı, ardından yayında açıklandı.2 Spor televizyonu.

Golün Bohemyalılar lehine kabul edilmesi iki dakikadan biraz fazla sürdü. Vuruşta oyunu oynaması için değerlendirdik ancak videodan topla oynadığı bilgisini aldık, bu nedenle kural ihlali olmadı” diye konuştu Berka.

Golün yenilmesinden birkaç dakika sonra Reie ikna edici bir yakın çekim yaptı ve Prekop'un gerçekten de Hrubma'yı gönderdiğini doğruladı. Ancak konuk bunu biraz farklı gördü.

En kötüsü de ne olduğunu bilmiyorsun. Uzun bir gecikme var, bana ofsayt gibi geldi… Prekop oynamadığını, Jno'nun kendisini oynattığını, teknik direktör Pavel Hapal'ın omuzlarını koruduğunu söyledi.

Hatta duruma müdahale eden Prekop bile yine muhabirlerin arasına girdi.

Jno bunun nasıl olabileceğini anlamadığına dair bana güvence verdi. Başka bir deyişle bana ödeme yapmaması gerektiğini söyledi, diye merak etti Prekop. Bana yumruk attı ve bu onun hatasıydı ya da değildi, ofsayttı. Ama farklı yapmalıydım, seni köşeye atabilirdim, orayı temizleyebilirdik ve sakin olurdu, diye şikayet etti.

Jaroslav Vesel, ev sahibi takımın mavili futbolcuyu Hrubma yönüne gönderdiğinden emindi.

Maalesef tekrarlayıcıdan tek bir durum göremedim ama televizyonda Banka oynadığını gördüm. Ayrıca sinyalin uzun süre çalışmadığını, kurtarılmadan önce, kontrol merkezinde hakem ile VAR arasındaki iletişimin acil köpek telefonu olduğunun söylendiğini ortaya çıkardı. Kesinlikle kolay olmadı.

Canavarın kendisinde, Brumlovce eili'nin yeni dünyasındaki videoda Berka ve meslektaşları anı cehenneme çevirdi: son eylem, merkez sağ ve Boula ile Drchal arasındaki kavga.

Misafir Boul esasen düşüyor ve bacağını tutuyor, misafir faul ve büyük olasılıkla bir el oyunu diyor. Ancak tekrar, Drchal'ın şutu değil, Boul'un kural dışı şutu olduğunu gösterdi. Ostrava oyuncusu sağ elini kullanarak kendi topuna vurdu.

Maçın sonunda elle oynama veya yer faulü gibi olası bir faul vardı. Berka, bunu vuruşta kural dışı oyun olarak değerlendirmediğimizi ve videonun da bunu doğruladığını belirtti.

Boulis'in olduğunu duydum, Hapal elime cevap verdi. Mezuniyet töreni burada belirleyici faktördü, ikimiz de pek bir şey vermedik. Bohemka'yı evliliğinden dolayı tebrik ediyorum.

Topun Bankovec'in eline çarptığını sandım. Çok kafa karıştırıcıydı… Bu çarpık dramdan kaçınabilirdik ama güneşin tadını çıkarıyorduk, memnunum ve mutluyum, diye tamamladı meslektaşı Vesel.