İnanılmaz gülümsemeler ve ebeveynler için endişe. Ve şimdi cesaret, Galušková diliyor

uTKu

New member
Öğleden sonra Olimpiyat kanalına giden otobüse bindiğinde o anın etkisiyle biraz bunalmıştı.

Aslında iyi olurdu.

Tribünler oynamaya başladığında çorbalarla birbirimize gülüyorduk. Yeterlilik sonrasında, “Bunu birlikte yaşadık ve burada olmanın ve bundan keyif almanın ne kadar harika olduğunu düşündük” dedi.

Bunu maksimuma kadar kullandı.

Her iki sürüş de kusursuzdu. İlk yarışta çok çalıştı ve güvenli bir şekilde sürdü, ikincisinde ise çok risk aldı ve daha hızlı gitti.

Başlamadan önce oldukça gergindim. Öyle görünmüyor, sanırım nasıl iyi görüneceğimi biliyorum ama ilk sürüşten önce ondan ne bekleyeceğimi hiç bilmiyordum, diye itiraf etti.

Su slalom sporcusu Antonie Galukov, Olimpiyat slalomunun ilk yarışını tamamladı.

Ya sıralamayı en hızlı beşinci olarak geçtiyse, bu da Paa'ya onu desteklemek için gelen Tedraice u Suice'den çok sayıda aileyi memnun etti. Anne, baba, iki kız kardeş ve bir teyze birbirlerine bakıyorlar.

Ve büyükanne köpeğe, Çek bayrağıyla yelpazelenirken çekilmiş bir WhatsApp fotoğrafını gönderdi, o da güldü.

Muhtemelen sadece büyükannenizden değil, pek çok tebrik alacaksınız.
Ama sana bakmıyorum. Diğer tüm başvurular kapalı ve onları Pazar akşamına kadar açmayacağım.

Çok memnun görünüyorsun.
Bunu hiç görmek istemediğimi itiraf etmeliyim. Arka arkaya iki iyi sürüş yapma konusunda pek yetenekli değilim ve bunu şimdi başardım. İkincisini de yapıştırdım ve Pazar günkü programın böyle görüneceğini hayal ediyorum. Bu Krishna olurdu.

Yarı final ve ardından hızlı bir final mi yapılacak?
Şarkı böyle. Önce iyi bir sürüş ve finalde burada yaptıklarım.

İlk eleme koşusunun ardından sevinçle elinizi havaya kaldırdınız. Ondan sonra sanki hoşlanmamış gibi değişiklik olsun diye kafanı tuttun.
Olimpiyat halkaları altında ilk yarışımdı, dolayısıyla ilk yarışımı bu kadar güneşli bir havada gerçekleştirmem ve ilk altıda yer almam benim için kesinlikle kabul edilemezdi. İkincisini yapıştırdım. Başlangıçta biraz daha riske girmeyi deneyeceğimi ve işe yarayıp yaramayacağını düşündüm çünkü ilerlememden nispeten emindim. Neyse çıktı.

Üst üste iki kez bu şekilde sıralamaya girmeye ne Dünya Oyunları'na ne de Dünya ve Avrupa Şampiyonalarına alışık değilsiniz.
Ancak artık iki yarışımız olacak çünkü yarı final ve final için biraz farklı bir pistimiz olacak. Bu yüzden bir kez ağaca binip nerede çok sert süreceğimi, nerede rahatlayacağımı, nerede dikkatli olacağımı deneyebildiğim için mutluyum.

Pazar günü pistte ne kadar değişiklik olacak?
Siz sadece iki hedefin birleşimisiniz, bazen biraz da olsa, bu yüzden işler o kadar düz ve benzer gitmez.

Neredeyse tüm gün boyunca gökten düşen gün hayatınızı ne kadar zorlaştırdı?
Hiç sahip değilim. Ama tribünlerde bulunan aileler için endişeleniyordum. Kendi kendime düşündüm: Evet, zavallı şeyin benim yüzümden beş saat boyunca burada olması benim için önemli değil, sadece yağmur yağıyor ve zaten tamamen ıslanmış durumdayız, bu yüzden benim için önemli değil.

Neredeyse akşam saat yedide geldin. Hiç bu kadar geç saatte baştan çıkardın mı?
Gitmek için çok geç değil ama alışın diye beşten, altıdan beri çektiğimiz dikenleri ona da uyarladık. Seni yerken ve akşam saat sekizde her şeyi ayarlamak oldukça zordu ki bu benim için oldukça erken bir saatti. Geç kalktığımız için yine biraz geç gittik.

Olimpiyat Köyü'nde yemek aslında nasıl? Bazı sporcular etin yanlış olduğunu, kuyrukların oluştuğunu ve bunun gibi şeyleri düşündüler.
Tokyo'nun onunla kıyaslandığında daha iyi olduğunu düşünmüyorum. Dikkatimin dağılmasını istemiyorum, olduğu gibi kabul ediyorum. Şu anda yemek odasında ne olduğunu görüyorum ve bir tekerlek göründüğünde doğal olarak onu arıyorum, evet (gülümsemek). Bu yüzden bugün sadece bir alayı taktım.

Ve karşılığını aldı. Pazar günü yarı finalde neyi bekliyorsunuz?
Seni sürdüğüm kadar uzağa git. Bak, sadece kendine odaklan. Peki nasıl sonuçlanacak? Yıldızlarda var.