Jarůšek Brno'da kutladı ve uyardı: Hiçbir şey bitmez. Sparta'nın nasıl ortaya çıktığını gördük

EnondeR

New member
Su yeniden akacak. İlk bakış onlara çok yardımcı olacaktır. 3-0 öndeyiz ama bu bize hiçbir şey kazandırmadı. Sparta'nın nasıl ortaya çıktığını gördük. Dikkatli olmalıyız. Son adım en zoru ama beşinci sezonda ekstra ligde oynamak istiyorsak, 189. dakikada skoru açan Richard Jarek sayesinde üç maçı da kazanmamız gerekiyor. Ayrıca asist Martin Prochzka'nın şutuyla yapıldı.

Herkesin havzaya girmesine izin vermedin. Onu vuracak mıydın?
Parti düeti ilk gl'di. Başlangıcın taraftarlar tarafından belirleneceğini gördük. Tutuklandığımızdan beri muhtemelen onların tek şansının bu olduğunu düşündük. 1:0'a geri döndük ve yolun geri kalanını önde götürdük. İntikam vs, ancak Vseten pehrval.

Bununla dalga mı geçtin?
Tıpkı iç saha maçlarında olduğu gibi biz baskı yaparken pası kesmek zorunda kaldı. Ama pişirmeyi başardık. Teşekkürler alacağım (Adem'in hedefleri) Tekrar adım atmak zorunda kalan Brzgal'e. Bize çok yardımcı oldu.

Romanek'e evinde 11 gl verdin. Hakkınızda dava açıldı. Bir değişiklik miydi?
Tam olarak değil. Danışmamız gerekiyor ve herkes Brno'da. Biz bunu fark etmedik. Savunmaya baskı yapmak için baskı yapmaya çalıştık. Uzun süredir oynamadığını gördük. Biz bunu çıkarmak istedik.

Kladno'nun tonk'u Richard Jarek (sağda), bu bar düellosunda Maxim Ukov'un milli golünü reddetti.

Manzarayı nasıl beğendiniz mi?
Bu kadar çok insanın önünde oynamanız nadir görülen bir şey (Düelloyu 7.700 izleyici izledi). Brno'ya karşı da benzer bir maç olacağına dair bir his var içimde ama farklı renklerde. Şaşırmadık. Harika bir atmosfer. Güzel zaman geçirdik.

Kişisel olarak bende bile mi?
Ben de öyle. Burada bir ailem var, hep buraya geliyorum, burada çalıştım, burada oynadım. Bu benim için özel.

Dördüncü oyundan ne haber? Vsetn'de kırılacak mı?
Ne kadar uzun? Böyle bir atmosfere sahip Navc. Ancak bu gezinin bir dönüm noktası olacağını düşündük. Sonuçta burası Vset'in ilk eviydi.

Sout'u al