Kladno favorileri biçiyor. Barajdan önce Afrika'ya gidebiliriz, Skrbka bir duraklamadan korkuyor

EnondeR

New member
Tüm sezon boyunca bu şekilde oynansaydı, Chemists'i 2-0 yendikten sonra defans oyuncusu Jim Tichka'nın kafasından farklı görünebilirdi. Ne yazık ki bunun hakkında içtik ve te

Asistan Pavel Skrbek'e göre son düello da bu kayıplardan farklı değildi. Oyunun geri kalanını da benzer tarzda oynadık. Tinca'ya karşı ilk beş takımdan gelenleri kullanıp Litvnov'la tekrar savunduğumuzda, ilk golde iyi bir performans sergilememize rağmen ilk golde, ikinci golde de yenik düştük. genç adamın yardımcı antrenörü Otakar Vejvoda.

Tinc ve ben konuları konuştuğumuzda karanlık biraz çöktü. Ne oldu, bara gitmek için hazırlanıyoruz. Oğlanlar yutkundu.

Kladno 5-2'lik bir galibiyet elde etti ancak sadece 1.047 seyirci vardı, yani tüm sezondaki en fazla ekstra lig taraftarı değildi. Litvnov'da tribünler doluydu, geleneksel olmayanlar için, hatta Ryt formaları için bile 2.725 taraftar oradaydı. Stadyumda sivil kıyafetlerle duran efsanevi sahibi Jaromr Jgr, buz pateni pistine girdi. Sadece Krytof için değil, smv vakfının yararı için de sıkıcılığa gidecekler.

Biz her türlü iyi VC'nin yanındayız. Yeterli emekli maaşı toplandı, etkinlik başarılı oldu. Formalar bile iyi durumda ve insanları Tichka ekibi olarak kendi tarafımıza çekebildiğimiz için mutluyuz. Aksi halde Kotel, Jgr'den dünyaya yanıt alana kadar protestolara devam ediyor. Çelik şehrinin uzun süredir devam eden, yıllardır süren eğitim kulübünün arkasında ne olduğunu bilmek istiyor.

Litvnov'un kaptanı Mat Suke yakındı: Bazı eylemleri bozduk. Tarafların üçte ikisi iyi değildi, üçüncüde kazanmak için her şeyi yaptık. Ne yazık ki burada Litvnov'la ne zaman kazandığımı hatırlamıyorum. Oynayacak hiçbir şeyi yok, belki de bu yüzden kafası serbesttir.

Bu da Ryte'ın sezondaki ikinci gol yememesiyle sonuçlandı ve Letonyalı kaleci Mareks Mitens için de ilk gol oldu. Cuma günü Çek Budjovice'de, Pazar günü ise Karlovy Vary ile evlerinde buluşacak zamanları var ve ardından ekstra lig kampının sonu ile barın kapanması arasında tarihteki en uzun ara yaşanıyor. Süre 45 gün.

Altı aylığına Afrika'ya gitme fikri sıra dışı model Skrbek'i dile getirdi. Bar öncesi program başlıyor ama elli gün çok fazla. Bu kadar uzun bir sürenin bize faydası olur mu gerçekten bilmiyorum. Ama bu oyunlar öyle. Her zaman Extraliga'daki en uzun mağlubiyet serisini eşitleme hedefimiz vardı ve herkes bunun üzerine bahse girdi.

En azından bir süreliğine hokey oyuncusunun yüzünü gülümsetebilirim. Geleneksel olmayanların yanı sıra, formanın ön tarafındaki armadaki gravürler. Bütün maçımı aldı, logoda gülen yüz olduğunu fark etmemiştim. Tichek, formaları beğendim, işe yaradığını söyledi. Kladno'su da son iki kurtarışta başarılı oldu.