Kösice, canım. Slávista Hromada eve döndü. Ama hiç oynayacak mı?

uTKu

New member
Mevcut sezonda şimdiye kadar bir dakika değil. Neden?
Bu daha çok koç için bir soru. Ama durumun kötü olduğunu düşünmüyorum. Benzer anları Slavia’da birkaç kez yaşadım. Her gönderi kopyalanır, bu yüzden bir şans beklemeniz gerekir. Yakın gelecekte geleceğine inanıyorum ve dizilişe geri dönmek için savaşacağım. Antrenmanlarda bunun için her şeyi yaparım.

Dnipro-1 – Slavya

Perşembe günü saat 20:00’den itibaren ÇEVRİMİÇİ

Memleketim Kösice’de harika olurdu.
Takım ve kulüp başarısı önce gelir, sonra ben. Elbette herkes oynamak ister ama ben Slavia’nın bir parçası olduğum için mutluyum.

Dürüst olmak gerekirse, Košice’de Ukraynalı Dnipro’ya tekme atacağınıza dair teknik direktörden bir sözünüz var mı?
Ne de olsa herkes gibi bende de yok. Koçlar genellikle son dakikada karar verirler, o yüzden bakacağım. Ama tabii ki burada sahaya çıkabilseydim çok mutlu olurdum.

Ayrıca yeni stadyumda.
Çok güzel ve kalelerin arkasındaki tribünler bittiğinde daha da güzel olacak. Košice’nin yıllar sonra lige dönmesinden dolayı mutluyum. Şehir ve kulüp bunu hak ediyor.

Antrenör Trpišovský’nin gözünden

“Kuba Hromada’nın burada bu kadar çok akrabası ve arkadaşı olacağı için çok fazla baskı altında olduğumu anlıyorum. Zaten Avusturya’da, eğitim kampında, Dnipro ile oynayacağımızdan henüz emin değilken, bizi rahatsız etti: Kesinlikle Kösice’ye gideceğiz! Otelcilik yaptı, bu işten çok iyi para kazandı. Ve şimdi evinde ve onu mümkün olduğunca sahaya çıkarmaya çalışacağız.”

Burada en son ne zaman oynadın?
Erkek futbolu asla, çünkü on beş yaşımdayken Michalovce için ayrıldım. Peki gençlikte son kez?

Yazın burada arkadaşlarınla oynarken görülmüşsün. Slavia Prag’ın maç öncesi ısınma yapacağı Slavia Košice’de.
Kösice – Kuzey bölgesinde büyüdüm ama burayı Slavia’da çok iyi biliyorum. Yaz aylarında, tatilimiz sırasında kazmak için oraya gideriz. Diğer şeylerin yanı sıra, benim için eğitim planlarının çeşitlendirilmesidir.

Çarşamba öğle yemeğinden önce diğerleriyle birlikte şehir merkezinde yürüyüşe çıktığınızda nostaljik hissettiniz mi?
Tabii, o benim sevgilim. İlk yolculuğum her zaman eve götürür. Ailem burada yaşıyor, karımın ailesi. Kösice benim şehrim ve gelecekte burada yaşamayı planlıyoruz. Ve şimdi ilk kez futbol için geri döndüm. Bu özel.

Bilet için kaç arkadaş başvurdu?
Şu anda ekip liderimiz Standa Vlček ile bununla ilgileniyorum. Kesinlikle kırk bilet verirdim. dört gözle bekliyorum