Levrek ile Mg top Crouser slavv. Ayrıca Ostrava’da 23 metreden saldırdı

uTKu

New member
Dünya rekoru sahibi Crouser, adamın kesinlikle sadece atletik olmayan saygın koleksiyonuna bir kupa eklediğini ekledi.

Mayıs ayının sonunda Los Angeles’ta tarihte 23.56 metre bariyerini aşan ilk kişi olduğunda orijinal bir ödül seçti. Rybait, California ovalarından Arkansas’a taşındı. Dünya rekorunu kutlamak için Instagram’da yakalanan metre uzunluğundaki parçanın bir fotoğrafını yazdı.

Atletizm, levrek balıkçılığında profesyonel bir kariyere başlamam için bana bir silah verecek, diye şaka yaptı Ostrava’da. Balık tutmayı bir rahatlama biçimi olarak görse de spor ortamını bile açmıyor: En iyi insan için savaşıyorum. Ve böylesine yardımcı bir beceri bile, normalde sakin olan çocuğu soğuk bırakmaz. Sabahları avlanmaya gittiğimde, olimpiyatlardakiyle aynı adrenalini yaşıyorum.

Büyüleyici bir labrador retriever parkı ile evinize yeni bir ek. Bir olta gördüğünde hemen zıplamaya başlar ve suya çarptığı anda dışarı çıkar.

O parkla aynı şevk ve enerjiyle, Crouser havalı sektörde patlak veriyor. Örneğin kişinin kendi hareketini kontrol etme konusundaki tartışılmaz yeteneğine ve gerçekleşmemiş konuşmasına ek olarak, rüya topu görünüşte hafif bir topa dönüşür. Stank, “Uzun zamandır şehirden bu kadar uzağa giden birini görmemiştim,” dedi.

Crouser, top atışının sınırını özlüyor. Her zaman özdeyişleri nasıl zorlayacağını biliyordu ve adı onlar tarafından biliniyordu.

Mevcut kilitlerde eklenen santimetre, hazırlıkta uzaklaşır. Dikende gençken yaptığım kadar ileri gitmiyorum, diye tarif etti. Ama hoş bir duygu çünkü toplantılar olumlu bir sürpriz.

Zlat üçlü Ostrava basın toplantısında Lamecha Girma konuştu, Ryan Crouser ve toplantının editörü Jan Elezn dinledi.

Bu tür değişikliklere kesinlikle tahammül edemeyiz. Bu yıl hem iç hem de dış mekan etkinliklerine hükmediyor ve artık tıka basa dolu olan spor özgeçmişine eklemeler yapıyor. İki Olimpiyat şampiyonluğuna ek olarak, geçen yıl Eugene’deki Dünya Şampiyonasında en değerli metali de kazandı ve Doha’daki önceki şampiyonada şampiyonluğu sadece bir santimetre kaybetti. Bu yıl Budapeşte’de en üst seviyeye çıkmak istiyor.

Portland, Oregon’un yerlisi, şüphesiz atletik ailesini gururla dolduruyor. Peder Mitch diski fırlattı, Brian ve Dean kardeşler sırasıyla hurdalarda ve sırasıyla discus ve discus sektörlerinde beceri gösterdiler. Kuzen Sam de atletizmle uğraşıyor ve Rio’da Olimpiyat atışını kazandı.

O hulk ile, Ryan hepsini uzakta gölgede bıraktı.