Litvnovsk kou Mlejnek: Yırtıcı ve hareketli olacağımızı biliyorum

uTKu

New member
Bir uçak ile bir kayıp arasındaki fark nedir?
Tamamen farklı olduğunu söyleyemem. Memin hareket etme potansiyeline sahip olabileceğini görüyorum. Bölgeye ilham verecek oyunda temsil edileceğimizi biliyorum. Tarihsel olarak bu, bu kulüp için bir övgüdür. Her zaman yüzde 100 olmayacağı açık olsa da hiçbir zaman böyle olmadı.

Kompozisyonundan memnun musunuz?
Rmci’de piyasada ne olduğu, ne istediğimiz ve bölgeye neyin uygun olduğu ihtimali var, evet. En genç takımlardan birine sahibiz, bu yüzden kendine güvenen bir takıma karşı çok yırtıcı olacağımızı biliyorum. Ve biz ne düşünürsek düşünelim, gerisi ortaya çıkacak: Yüzde yüz verdik. Geçen sezonu eleştirmek, olumsuz değerlendirmek istemem, suya yeni bardaklarla bakmak da istemem. Ama bunlar benim açımdan değişen şeyler. Ve umarım buzda ortaya çıkar.

Sizce bu yaş küçük mü, yoksa lig dışı müsabakalar açısından sadece genç mi?
Bizi en eski oyunlardan mahrum etmediler; Strnsk, Zdrhal ve Estephan eski değildi. Zaten ortalama yaşla diğer karanlıklarla yüzleşiyorum. Bu adamların sadece on yıldan biraz fazla bir süredir elimizde olduğunu düşünürsek, sanırım. Ve muhtemelen gerçeklerden çok uzak olmayacağım.

Ekstra ligin başlamasından önce hokey Litvnov’un basın toplantısı, sol takım kaptanı Mat Ske, spor menajeri Tom Vrbel, genel editör Pavel Hynek, teknik direktör Karel Mlejnek.

Peki deneyim bir hata değil mi?
Radim Bink veya benzeri bir oyun oynuyordum, güzeldi. Biz de uluslararası hokey oynamış olmamız nedeniyle bu oyunda çağımıza göre oldukça fazla deneyime sahibiz. Bunda bir sansasyon aramazdım. Günlük çalışmanın, cinsiyetin ve tevazunun bizi harekete geçireceğini ve noktalar belirleyeceğini ve buna göre masanın içinde inşa edilmiş gibi görüneceğimizi göreceğim.

Takımınızın üretkenliği oyunlara yayılacak mı? Kanada puanlarındaki en iyiler gitti.
Geçtiğimiz yıl Hlava ile bu formasyon sezonun ikinci yarısına başlamıştı. Ve Suke’nin Kudrna ile olan akışı. Bana göre, ortadan kaybolan oyunların yerine en azından yeterince yer verildi.

Yani bir yıl öncesine göre daha güçlü ve daha formda mısın?
Sabit vm, evet. Öte yandan daha sezon başlamadan antrenörlük karanlığının içindeydim ve takımın ekstra lige hazırlanmadığına inanmıyordum. Sezon öncesi antrenman ve hazırlıklar devam ederken, belki de ilk çeyrekte lige girişe yol açacak. Ekstra ligde standartların üzerinde birçok maç ortaya çıktı, ligin kalitesi artıyor. Karanlığın geri kalanı da uyumadı.

Nerede tamamlandın?
Sezona üç gol, sekiz bek, on üç golle, Klasick kadrosuyla 22+3 ile giriyoruz. Kapalı. Şu anlık.

Herkes başlangıçta olacak mı?
Ne yazık ki tehditlerin olmaması yüzde yüz olmak zorunda değil. Eğitim, yaralanmalar, yaralanmalar ve virüsleri içeren bazı kısa süreli yaralanmalarla gerçekleştirildi.

Peki NHL’in en iyi oyuncusu olan ve bir yıl forma giyemeyen Ondej Kae’ye ne dersiniz?
Her şey bir şarkıydı, nasıl Ondra kal. Tam göre. Ekstra ligin başlangıcına tamamen hazır.

Fit ise kardeşi David değildi. Akılda kalıcı etkileşimleri için büyük bir komplikasyon mu?
İkisi de o kadar tecrübeli ki, yanlarında bile sizinle birlikte buza tırmanabiliyorlar.

Brit Liam Kirk nasıl uyum sağladı? 2021 Dünya Kupası’nın en iyi oyuncusu son takviye olarak oynadı.
Liam Bay’la çok ilgileniyor. Teknik açıdan yetkin, çok iyi bir oyun zekasına sahip. Küçük bir komplikasyon, yanlarındaki ilk dikenin 5.z’ye sahip olmasıdır.Çok akıllı bir oyundur, bu nedenle hızla karanlığa karışır.

Uren Branksk, Tomek ve Zajek arasında bir numara olacak mı?
On yıl önce Karlovy Vary’de Zvorek’e 52 maçın 52’sini verdiğim zamanki gibi olmayacak. İkisi de yer alacak. Ne kadar ve kim olacak, lig belirleyecek.

Dış denge nasıl yapıştırılır?
Daha aktifim, disiplin ne kadar iyiyse, karşı tarafta (penaltı sıralarında) o kadar fazla oturmayacağız ve karıncaların pesilo maçına evlerine girmesine izin vermeyeceğiz. Belki de son iki hazırlığı bunda kullandık.

Pardubice’de keskin bir başlangıç yapmış olsanız bile favorilerinizden biriyle su üzerinde hemen yüzleşmeye hazır mısınız?
Ben peygamber olmak istemiyorum. Çekilişi siz seçmiyorsunuz. Bu puanlar için vt anc ile evde kalmak mı yoksa favori deplasmanda mı kalmak daha iyi? Her üç ayda bir buluşacağız ve hepsine hazırlıklı olmalıyız. Burada ve sen.