Liverpool'dan sonra yıkılan Krejčí: Benim günüm değildi, bu konuda bir şey söylemek benim için zor

EnondeR

New member
14. dakikada 0:4 yenilirken, yedi dakikadan kısa sürede dört gol atarken Krejčí takım arkadaşlarını sahanın ortasına çağırdı.

“Neyi değiştirebileceğimizi düşündük ama spesifik olmak istemiyorum, bu aramızda kalacak. Sakinleşmek ve nasıl devam edeceğimizi anlatmak için sadece birkaç söz,” dedi Anfield stadyumunun iç kısmındaki tribün önündeki alanda.

Çok solgun görünüyorsun.
Konuşmak benim için zor. Açılış tutanakları bize diz çöktürdü, bunun sorumluluğunu alıyorum. Daha sonra bu takımlarla geri dönmek zor. Bazen öyle anlar gelir ki, bununla baş etmek zorundayız. İnanın maçtan hemen sonra bunu size anlatmak benim için kolay değil.

Çılgın böcekler nereden geldi?
Bireysel karar verme ve ardından rakibin kalitesinden. Ama esas bizim hatalarımız, özellikle de benimki. Dediğim gibi, bunu kendime alıyorum. Bu bizi düşürdü ve yetişmekte zorlandık. Ne yazık ki hayat da bu.

Burada sonunun çok kötü olacağından korkmadın mı?
O maçta birçok şeyi düşünüyorsunuz. Savaşmaya devam etmeye çalışıyorsunuz ama çoğumuz ilk kez bu durumlarla karşılaşıyoruz. Muhtemelen yapacak başka bir şeyim kalmadı. Umarım bu bizi gelecek için güçlendirir ve Avrupa'daki sonraki maçlarımızda bize yardımcı olur.

Liverpool'daki maçın ardından taraftarlarla teşekkür partisinde Spartalılar.