Peki ya Vingegaard, Roglio’ya yardım ettiyse? Jumbo, Vuelt için bir djin kaydı istiyor

uTKu

New member
Bomba: Marca’nın manşetine göre Vingegaard Vuelta’ya binecek. Pazar sabahı Pai’de bu gazeteyle yaptığı toplantıda fikrini açıkladı.

Karar verilen nhl ile ilgili değil. Tabii ki, Jumbo ekibi doğaçlama da yapabilir, çünkü yazın Giro’da ekibin yarısı başlamadan önce covid’e yakalandığında veya yaralandığında kadroyla sihirleriyle kanıtladılar. Özellikle Jumbo çanta, uzun süredir hassas dolumuyla ünlüdür.

Ayrıca Jonas Vingegaard şimdi açıkladı: Tour Vuelta ikili kombinasyonuna ilişkin kararı Kasım ayında aldık. Sadece bunun hakkında konuşmadık.

Jumbo um bu yıl zafer nedeniyle Primoe Roglia Giro’da.

Vingegaard’ın etkileyici performansının ardından Tur’u da domine ettiler.

Ve djinch döngüsündeki atılımı düşünün. Şimdiye kadar, sezonun tüm Büyük Turlarında bir takımın zafer kazanması hiç olmadı.

Vingegaard veya Pogaar gibi adamlar çılgın zamanlardır. Ama hala Vuelta ve dünya şampiyonuyum, bu da bana çok fazla özgüven veriyor. Biliyorum, böyle bir biniciyle savaşabileceğim seviyeye ulaşacağım.
Remco Evenepoelldr tmu Hızlı Adım

Bu metin, aboneler için premium içeriğin bir parçasıdır

Nokta çizgisi ve sonuna kadar

keten gibi navigasyon:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Expres.cz’de 30.000’den fazla orijinal metin mevcuttur
  • Tüm gazete ve dergilerimize çevrimiçi ve ücretsiz olarak erişin
  • Ticketportal’daki konserler ve çok daha fazlası için öncelikli bilet alın