Praglı bir jokey Eflak'ın yalnızlığı ve düzeni için dizlerinin üzerinde yalvardı

uTKu

New member
Bu bir tk, bir sürü tk. Ben soğuktan hastalandığımda da krizovka içtiler. Şeker aldım, içtim, enerjimi yeniledim. avcı ona göre gitmeli Bir günde birkaç yarışı kazanabilen adamlar var; yirmili yaşlarında yetenekli bir sürücü, Velké Karlovice'deki ünlü Velencio antrenörü Radek Holek'in damızlığında ikinci bir yuva buldu.

Yedi seviye yarışının tamamını tamamladınız. Soruyu tekrarlar mısın?
Sluovice'deki son sonuçtan sonra bir şey kazandığımda bu bana daha fazla antrenman kazandırdı. Yemek yemekten mutluyum. Ama ne zaman mj trenr (kız) Bunun bana biraz fazla geldiğini gördü, iyi bir ata binersem mutlu olacağını söyledi ve yüzde yüz verdi. Ve kafamı serinleteceğim ve nicelikten ziyade kaliteye öncelik vereceğim. Dışarı çıkmam gerekeceğini biliyorum. Bu bir deneydi ama bir kural olmayacak. Pt yarışı maksimum olacaktır.

Pencere kızı Sofie Kvzov, Sluovice'deki mitingde köprünün önünde sıkıştı

Önceki yarış gününde Sluovice'de hat-trick yaparak kendinizi aptal yerine koyduğunuzu fark ettiniz mi?
Favorilerime girdiğim ve hiçbiriyle kazanamadığım doğru. Atlar çok güzeldi. Bay Holk benim için hazır, belki de etkileşim eksikti. Sanırım benden çok şey bekleniyordu, belki çok fazla insanı hayal kırıklığına uğrattım ama bu topuk yarışı için geçerli. Her zaman favori olan kazanmaz.

Sluovice'de 60 kişiden 10'una ilk siz ulaştınız. Ortaya oturmak mı?
Burada kendimi evimde hissediyorum. Buradayken bile, çarşıya gittiğimde bunu biliyorum. Bakalım nerede yeni bir şey var. Bana yakın, burada kazanalım. Bu trenden en iyi şekilde yararlanacak.

Pazar günkü performans hayal kırıklığı yarattı mı?
Vt eğitmen içindi. Tam tersine bana hiç iltifat etmedi. Eleştiri olmalı Avcıyı yalnızca o ileriye taşıyacak. Ama onu uzun süre hayal kırıklığına uğratmamalı, daha ileri gitmeliyim. Her gün kutsal değildir.

okejka Sofie Kvzov, Sluovice'deki mitingde baştan çıkarılma sırasında

Çek derbisini ve Velka Pardubice'yi kazanan teknik direktör efsanesi Radek Holek'in yönetimi altında nasıl yarışıyorsunuz?
Harika. Bana pek çok şey öğretti. O olmasaydı şu an bulunduğum yerde olamazdım. Gitmek istediğim yere giden yolda bana yardım et. Kendisi bir karakter avcısı olan Bay Trainer'dır. Ve kabul edelim, onu pohpohlamak istiyorum. (smv)

Ren geyiğine nasıl ulaştınız?
Olağanüstüydü. Her zaman yarışmaya gitmek istemiştim. Yanına gittim, bana bir anci verdi. Bana bir şey öğretir mi diye diz çöküp ona yalvardım. (smv) Ervenç'te ona katıldığım yıllar olacak.

Ünlü babası Frantik Holek'le tanışacak mısınız?
Neredeyse karanlıkta. Çiçeğin yanına git. Göstermek. Baba gibi, oğul gibi onurlandırmalıyım. Eleştirebilir ve övebilirim. Bay Trenr. Ne oluyor ne oluyor.

Prag'dan gelin, cumhuriyetin en ucundaki Velké Karlovice ormanındaki tepeler arasında durum nasıl?
Çok fazla yalnızlık var ama hoşuma gidiyor. Genellikle yalnız kalmayı tercih ederim. Spor yapıyorum, rahatlıyorum, saunaya gidiyorum, rahatlıyorum. İşimi yapacağım. Hiçbir şey dikkatimi dağıtmıyor. Prag'da aynı işi yapan binlerce insanla çevrili, ıssız bir yerde olmamak daha iyi. Burada ne oluyor, kimse bilmiyor.

Lisanslı yarış atı ne kadar riskli?
Çocukluğumdan beri yarışmayı hayal ediyordum. Karanlıktayım Kesinlikle güvenli değil. Ancak seviye yarışları aşırı derecede riskli değildir. Pekkov fiziksel olarak gergin, tamam bazı şeyleri düşünmesi gerekiyor. Onlarla birlikte düşmeye maruz kalırsınız.

Eyerde hiç korktun mu?
Korkma hayır ama saygı duy evet. Bu büyük bir sorumluluk. Birçok insan, antrenör, binici için sadece bir yaşam alanıdır. Başkalarına tehlike oluşturmamak için kafanız olmadan yarışmamalısınız. Ne zaman yaramaz bir at görsem, bunu gerçekten yapmak istemiyorum. Ancak üzerine oturduğum anda sadece düz ele ve hedefe konsantre olmam gerekiyor.

Peki sen ve Pekkov yarışına ne dersiniz? Onları dene?
Bir ara onlara çok binmek istedim çünkü onları hiç sevmiyordum. Hava biraz yağmurlu olsa bile bir gün Velká Pardubická'ya binebileceğim aklıma geldi. Yaşlandım, başıma gelenleri daha çok anlıyorum. Yani bir kadın olarak kendimi küçümsemek istemesem de bunu yapamayacağımı biliyorum.

Fiziksel?
Bu bir kısa mesaj. Muhtemelen senin yarıştığın pekkov yarışlarına gitmeye cesaret ederim. Ancak klasik engelli koşuda büyük sıçramalar vardır. Kon insanlar gibidir. O bunu yapmak istemiyorsa yapma. Duramayız. Seviye yarışlarında mücadele etmeyi tercih ederim. Pekkalar m'ye göre değil.

Ve esk derbisinin öne çıkan anları var.
Elbette. Her seviyedeki sürücü gibi ben de klasik bir yarışa katılmak istiyorum. Derbi benim katıldığım yarışlardan farklı bir seviyede. Bu çok tecrübe gerektirir, büyük bir sorumluluktur. Dleit kesindir. İyi bir biniciniz olduğunda, atın içinde bir çeşit alay olmasının iyi olabileceğinden yarı yarıya emin olursunuz. Derbiye gitmem lazım.

Sluovice'deki mitingde pencere görevlisi Sofie Kvzov (mavili) tetiği çekiyor

Sluovice'de kadın biniciler önemliydi, at yarışı bir kadın sporu mu olmalı?
Araba sürmek sorun değil ama çok gençlerden hoşlanmıyorum. Gündüzleri dünyayla ilişkisi olan küçük oğlan çocukları var. Okuduğum at yarışı ortaokuluna baktığınızda, iki yüz kişiden sadece beşi davet edilmek istemiyor, teknoloji uzmanı olma eğilimindeler yani.

Kızlar için Zatka atlar romantizm altında mı?
Şarkı Ama sonra romantizm gelişir.

Aranızda büyük bir rekabet mi var?
Kad kazanmak istiyor. Kimse kimseye karışmıyor. Atlara karşı kararlı olmalısınız, yarışta kendi yolunuzu izlemelisiniz ve erkek ya da kadın olması fark etmez.