Priske: Kopenhag’dakine çok benziyor. Emeklilik? Bunun benimle hiçbir ilgisi yok

uTKu

New member
Danimarka’da yeterince anc yaratmadık. Sabah dikeni tutuklanmadan önce vc, lil pesvdiv tsn olduğunu biliyoruz. Hafta sonu Jablonec’te de gösterdik ve Salı günü tekrar yapmamız gerekiyor.

Yaz için bir hafta önce mi ayrıldınız?
Aynı olacağını sanmıyorum. Koda güçlü bir takım, genç bir oyun için çok fazla deneyime sahipler, ancak aynı zamanda Şampiyonlar Ligi’ne aşina olan birçok kişi var. Her zamanki gibi oynanacaklar, detaylar belirleyecek. Her iki karanlık da artık birbirini tanıyor, Koda urit v, hatalarından dolayı onları daha ne kadar cezalandırabiliriz. Çok daha fazlasını yaratacağımızı ve standartlardan tehlikeli olacağımızı biliyorum – Kopenhag’da birçoğunu kazanabilirdik.

Koda gerçekten evde ve uzakta değil mi?
Pzt kolay. Ancak oyunun prensibi, düzen de dahil olmak üzere aynı kalır. Oyuncuların çoğu harika bir kaliteye sahip, şimdi kaptanları Claesson iyileşti, onlara karşı birkaç dakika oynadı, hafta sonu ilk 11’deydi. Bu kesinlikle onlara yardımcı olacak, ancak aksi takdirde büyük bir değişiklik görmeyeceğim.

Ancak zaman çok değişti. Kopenhag’da hava rüzgarlı ve yağmurluydu, Prag’da düşemeyecek kadar sıcak.
Bunun önemli olacağını sanmıyorum. Veer, muhtemelen sıcaklığın altında olsa bile biraz daha soğuk olacak… Koda, İskandinavya’nın soğuğundan gelebilir, ancak tüm takım formda ve hava muhtemelen onları atmamalı.

Baskıyı kaldıramaz mıyız? Büyük bir emekli maaşı söz konusu, kabaca 200 milyon.
Bunun benimle hiçbir ilgisi yok. Paranın rolü yok, her hayatta baskıya saygı duyarım. Ligde bile her zaman bize oyun ve orada kazanabileceğimiz maaşı sağlayacak bir yer için oynuyoruz. Baskı umm t ile, böyle oynayın. Ek’in ne olduğunu görün ve Avrupa seviyesini tanımak istiyorum. Kendimize, günlük işlerimize ve neyi etkileyebileceğimize odaklanalım.

Jablonec’teki hafta sonu gezisi kafanızı karıştırdı mı? İyi oynayan birçok yedek oyuncuyla başladınız.
Değişiklik yapmak her zaman mümkündür. Güçlü bir ekibimiz var, iyi bir oyunumuz var, her biri farklı bir şeyler yapıyor ve harika anlaşıyorlar. çok seçeneğim var

Öz-farkındalık dışında, beni Jablonec’te kurtarmanın benimle ne ilgisi var?
Bu tür her kurtarma bize doğru yolda olduğumuzu teyit ediyor. Tabii ki farklı bir seviye, Lig şampiyonu değil ama böyle bir maça biz karar verebiliriz. Henüz çok fazla puan almayan ve Cumartesi günü iyi performans gösteren oyun.

Evdeki izleyiciler ne kadar büyük bir rol oynuyor?
Sonunda, yirmi iki adamın isabet artı yedeklerde nasıl oynayacağına her zaman karar verilir. Ama umarım evdeki şimşeklerimiz, arkalarında on yedi ila on sekiz bin kişi varken özgüven kazanmalarına yardımcı olur. Yüzdemiz için pidedir.

Penaltılar bile olabilir. Onları diktin mi?
Penaltı atabileceğimizi maçlarda kanıtladık. Onları özel olarak eğittiğimizden değil, elbette eğitim çeşitli alıştırmalar ve oyunlar çerçevesinde gerçekleşecektir. Bizim için bu bir zihinsel hazırlık meselesidir: oyun her şeye hazır olmalıdır.