Rolden düşmemize şaşırdım, Ostrava antrenörü Hapal anlamadı

EnondeR

New member
Letek bile sırlanmıştı. Çok sayıda vuruş ve penaltı vuruşu yakaladı ancak Pardubice takım arkadaşı Huf'un kafa vuruşuna ulaşamadı.

VPN'de nerede duracağıma dair bir içgüdüm var. Düğünden önce birbirimize yazdık, şakaydı. Letek bugün daha iyi bir performans sergiledi ancak golü koruyabilirdi, diye pişman oldu.

David Huf, Letek'in gözlerini ondan ayırdığını doğruladı. Ama bunu verdiğim için mutluyum ve bu noktaya yardımcı oldu.

Banka sahasının ofsayt nedeniyle iki gole izin vermemesi, Letek'in Hybo'nun penaltısını yakalaması ve misafir takımın 63. dakikada Puke oyundan atılmadan maçı bitirmesi, maçın gidişatı göz önüne alındığında konuk ekip için son derece değerli…

Evet, Huf onayladı. İlk yarıda biraz fazla agresiftik. Bank'ın oyun dışı kalması gerekiyordu, gol attı ama ikinci periyoda girdik, sadece değişmez penaltı ve anında kırmızı kart… Bundan sonra altın puan geldi.

Kayıp Banka için çok daha acı verici.

Evet ama benim kişisel deneyimim, ne kadar zayıfsa, o kadar çok büyür. Oyunları sıkı ve çok inatçı. Letek, “Bu konuyu araştırmalıydık” dedi.

Ostrava'nın kalecisi Ji Letek, Bohemians'tan Matji Hyb'e penaltı vuruşunu uzaklaştırıyor.

İkinci yarıda oyun dışı kalmamıza şaşırdım. Ayrıca standart kitaptan da gl aldık. Ostrava antrenörü Pavel Hapal, Bohemka'nın bizi bir kez yumuşatıp cezalandırdığını söyledi.

Konuk antrenör Jaroslav Vesel penaltı atıp Puke'u oyundan attıktan sonra ne yaptı?

Bu yayınlanamıyor ama aklımdan ters giden her şeyin bir dibi olduğu düşüncesi geçti… Ve sonra her şeyi tersine çevirecek bir an gelecek, diye yanıtladı Kou. Bir kez bile yatağımızı yapmasaydık ve köpek Bank de bizimle birlikte yuvarlansaydı, tek kelime etmezdim. Letek'in her şeyi yakaladığı şey. Muhteşem hareketlerdi.

Uygulama ekibindeki meslektaşlarıyla yaptığı tartışmalarda Huf maçına gitmeyi başardığını ekledi. Bir oyun kurucu olarak Pardubice'deki rolünün de bu olduğuna inanıyordum. Vesel, “Eğer dahi bir kız varsa o da odur” dedi.

David Huf, “Kendimi hazırlıklı hissettim, şansı yakaladığım ve koçumun benden istediğini yerine getirdiğim için mutluyum” dedi. Bu şekilde bir araya geldiğimizde bu benim için bir çeşit tepkiydi. Böyle bir hayalimiz var ama bunun üstesinden öyle bir şekilde gelmemiz gerekiyor ki, mücadelelerde liderlik yapmalıyız ve sadece beraberliğe kadar değil, sonuna kadar da görmeliyiz.

Bohemians üst üste yedi kez maç kazanamadı.

Ancak bunun altında, tabloda aynı iniş ve çıkışların olduğunu belirten Jaroslav Vesel, hiçbir şekilde olumsuz olmayı reddetti. Bu yedi maçın sadece ikisini kaybettik. Geçen yıl Remz şampiyonluğunu da kazanmıştık. Benim için endişelenme. Ama takım bununla mücadele ediyor, pes etmeyin. Maça kadar Hradec Krlov'da hareket ediyorduk ve bugün de öyle. Bunun için bir oyunumuz var. Ama başımız dik bir şekilde bu işin içinden çıkalım.