Schranz'a 90 dakika ver ve kutlamaya git. Geri döndüğüm için minnettarım

EnondeR

New member
Schranz sezonda ilk kez, hatta ligde ilk kez doksan dakika oynadı.

Geçen yıl Avrupa Ligi elemelerinde Dnipro'ya karşı iki gol attı. Sonbaharda Servette'e karşı ana grupta Eneva bir kez kaçırdı. Cumartesi akşamı üst yapının su çemberinde ateş açtı ve ardından 3:0 ve 4:0 galibiyetle sonuçlanan bir grup atış yaptı.

Umarım devamı gelir, iyi eğlenceler.

Oldukça başarılı bir performans sergileyen Slavia, iyi mücadele edebilen Spart'a bir puan yaklaştı ve 5 hafta sonra derbi oynanacak. Ve şu Schranz…

Slavia'nın ay ortasından itibaren devamsızlığına izin verildi. Daha sonra Olomouc ile Remze düellosunda yarım saat süre aldı, en son Hradec'te yetmiş dakika oynamıştı ve Cumartesi günü Bank'e karşı bu onun akşamıydı.

Boş alanlar aramaya, topu uygun pozisyonlara taşımaya, defansın arkasına hücum etmeye çalıştı.

Trpiovsk Schranz hakkında

Karanlıkta Ivan gibi bir oyunumuz yok. Deneyimi var, bu kurtarma operasyonlarından geçti, alan konusunda harika çalışıyor ve buna ek olarak uzun anlarda gerekli olan belirli bir şeytani stabiliteye sahip. İyileştiği ve geri döndüğü için mutluyuz. Bütün yarışı aştı, yarışı 10'da bitirebilirdi ama tempo öyle değildi. İlk gol için bile onu övüyorum, o duruma girmesi, takımı alt etmesi, saldırganlık göstermesi ve daha önceki maçlarda eksik olan bir şey göstermesi. İdeal yaşta ve mükemmel durumdadır. Saati silme gücü.

28. dakikada Boil'in geri pasını buldu ve sert bir gol attı. Sonra salağa yetiştim ve Markovie'yi kafamla dürttüm. Seni unutmak zor.

Çok hızlıydı. Bu bana gelmenin onuruna da yansıdı. Bu yüzden oraya uçmayı düşündüm. Perde arkasına gittiğime sevindim ama karanlıkta herkes bunu böyle yapardı.

Onun dal hvele'si köstebek üstüne köstebek gördü. Chytil ile tartıştıktan sonra kalecinin yanından geçerek onu ayağıyla kenara çekti ve burada Vclav Jurek kale çizgisinin hemen önünde ona ulaştı.

Birisi bana saldırdı ve dengemi kaybettim. Birdenbire kale altımda kaldı, ben de onu bir kenara atmaya çalıştım. Çevresel olarak orada birini gördüm. Schranz, Venca Jurek'in orada olup bir göz atmasına sevindim, dedi.

Bu 55. dakikadaydı, birkaç dakika sonra Chytil Schranz'ın gereksiz bir ortasıyla skoru 4:0 yaptı. Kişisel istatistiklerimde gl, mm ve bazı puanlar almayı başardım, ancak en önemli şeyin ilişki olduğunu açıkladı.