Shraddha Walkar’ın ölüm vakası: Delhi polisi ev aramaları sırasında insan çenesini kurtardı, dişçiden yardım istedi | Delhi Haberleri

Forya

Global Mod
Global Mod
YENİ DELHİ: Delhi polisi, Shraddha Walkar’ın kalıntılarını ararken bir insan çenesi buldu ve bunun 27 yaşındaki cinayet kurbanına ait olup olmadığını doğrulamak için buradaki bir dişçiye başvurdu.
İsmini vermek istemeyen diş hekimi, bir sonuca varmak için daha fazla bilgi istediğini söyledi.
“Bugün polis geldi. Soruşturma sırasında restore ettikleri çenenin bir fotoğrafı vardı. Kadını tedavi eden Mumbai merkezli doktordan kanal tedavisi veya başka bir şey için röntgen çekmelerini istedim. tespit etmek çok zor” dedi.
Bu arada, Güney Delhi’nin Mehrauli kentinde, Walkar’ın katil olduğu iddia edilen Aaftab Amin Poonawala’nın kiralık konutunun yakınındaki bir hırdavat dükkanının sahibi medyaya, şüphelinin bir çekiç satın aldığını ve ondan gördüğünü söyledi.
Dükkan sahibi, “Polis Poonawala’yı birkaç gün önce buraya getirmişti. Onlara benim dükkanımdan bir testere, çekiç ve çivi aldığını söyledi. Bunları birkaç ay önce aldığı için onu tanımadım” dedi.
Walkar ve Poonawala, bu yılın başlarında Mumbai’den Delhi’ye taşındı.
Mehrauli’deki konaklama yerlerinde, Poonawala’nın Walkar’ı boğduğu ve vücudunu 300 litrelik bir buzdolabında yaklaşık üç hafta boyunca sakladığı 35 parçaya ayırdığı ve ardından birkaç gün boyunca şehrin dört bir yanına attığı iddia edildi.
Polis, Pazar günü yakındaki bir ormanlık alanda bir kafatasına ait parçalar ve bazı kemikler bulmuştu. Daha fazla kalıntı arama çalışmalarının bir parçası olarak, Güney Delhi’deki Maidangarhi’deki bir gölet de pompalanıyor.