Sparta İrlanda'da berabere kaldı. Shamrock ve eve dönüş hakkında Çek kökenli bir Kanadalı

uTKu

New member
Muhtemelen adını bilmiyorsunuz ama onun tüm gençlik milli takımlarında oynadığını biliyorsunuz. Sen ve arkadaşın Jan Kuchtou. Kanada liginin lideri Atlético Ottawa'nın yirmi yedi yaşındaki kaptanı.

Olağanüstü pbh'mi hayal edebiliyorum.

Kanada'da doğdunuz. Gençlik temsilciliğinde kendinizi nasıl buldunuz?
Bohumna'dan geliyor ama 80'lerin sonunda köpek Avusturya Kanada'ya göç etti ve orada annemle tanıştı. Sonra biz doğduk, Brcha ve diğerleri. Evlendiğimizde yaklaşık dokuz yaşındaydım. Buradaki herkesin nasıl futbol oynadığını hatırlıyorum, bir yıl büyük bir stadyumda oynuyordu.

Ta ki 2006 Dünya Kupası'na kadar.
Bu kadar olacak. Onu futbolda sevdim, Pavel Nedvd'e hayran olmaya başladım, profesyonel futbolcu olacağını açıkça belirtmişti. Avrupa'da gençlik akademileri hemen hemen aynıydı, bu yüzden gençken İngiltere'ye taşındım ve videomu FAR'a göndermeye çalıştım. Beni Psk'teki bir kampa davet ettiler.

Dublin, Avrupa'nın en iyi şehirlerinden biridir. Ortalama fiyatı aylık 2300 euro civarında olduğundan aileniz için kendi dairenizin olması idealdir.

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

Aptallık etme

Peşin ödeme

Aylık aboneliğe karşı Uette 178 K

Peşin ödeme

Aylık aboneliğe karşı Uette 446 K

Bugün kaydolun ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim
  • Tanınmış yazarlardan 50.000'den fazla premium bağlantı
  • Gazete ve dergilerimize online ve ücretsiz erişim