Stanek'in ameliyat olması gerekiyor, önünde uzun bir ara var. Slavia yeni bir numara arıyor

EnondeR

New member
Stank, Almanya'nın Ampiont kentinde milli takımda oynadıktan sonra Perşembe günü manyetik rezonans görüntüleme testine tabi tutuldu; bu durum ilk başta kendisi ve Slavia için pek de iyiye işaret değildi.

Bir numaralı kaleci temsilcisi, şişliklerin ardından önümüzdeki birkaç gün içinde ameliyata alınacak ve ardından uzun bir iyileşme süreci yaşanacak.

Rezonans omuz ekleminde bir çıkık olduğunu gösterdi; Jindra'da HillvSachsv kusuru vardı. Humerus başının sözde dorsolateral izlenimi. A takımından sorumlu doktor Petr Krej, şişlikler indikten sonra hastanın ameliyata alınacağını, iyileşmenin bu aylar ile o aylar arasında süreceğini söyledi.

Sıradan bir deyimle, adım atıp yere çarptığında omzunu fırlattı ve bağlarına zarar verdi. Vurulduğunda silahı ona geri atıyorlardı, Stank hemen durmak zorunda kaldı.

İlk yarıdan kısa süre sonra 0:0'lık skorla olay yaşandı, Yıldız topa vurdu ancak kaptan Çalhanoğlu ağrılı sakatlığı nedeniyle tepki veremedi. ve sonunda 1:2 kaybettiler ve ampionto ikinci grup aşamasında onun adına sona erdi.

Çimlere çarptıktan hemen sonra acıyacağını hissettim, sağ elim neredeyse hareketsizdi. Pek çok şeye üzülüyorum. Yaralarım nedeniyle Dorçe'yi koruyamadım. Çünkü utanmam gerekiyordu. Ve esas olarak tahvillerimizden, dedi Stank.

Ama ondan pişman değilim, beni temsil etmek her zaman büyük bir onur olmuştur ve olmaya da devam ediyor. Ne pahasına olursa olsun, her zaman ve her yerde yakalamak, yakalamak istiyorum. Slavia'da milli takımda. Kendi tecrübelerime göre bu tür bir yaralanma nedeniyle daha sert dönüyorum mm. Vm nasıl devam edeceğim. Desteğiniz için teşekkür ederim, dedi Stank.

Slavia'ya üzülüyorum. Ocak ayında Staka, Çek kulüpleri arasında transfer ettiği en pahalı maçı oynadı. Luke erva ve Matje Valenta ile sayısı belirtilmeyen yolcular onun için Pilsen'e gönderildi. Renk bilgisine göre toplam hacim elli milyon kron civarındaydı.

Ancak Stank hazırlık sırasında baldır kasını yaraladı ve baharda su çarklarını kırdı. Daha sonra Mandouse rakibini kaleye soktu ve sıkı bir üst yapı oyununda Sparta'nın lideri Slavia'da yerinden çıkamadı.

Slvist golcü Ama Mandous, Sparta'ya karşı behem.

Antonn Kinsk'in U21 maçında Kuzey İrlanda'ya attığı gol.

Pardubice'deki hanlardan taşınan Prv Mandous ve ardından yirmi bir yaşındaki Kinsk, sonbaharda Stak'ın yerini alabilir.

Jindra Avrupa sahnesinde harika bir performans sergiledi. Silvist antrenörü Jindich Trpiovsk, altı ay boyunca büyük bir karanlık sütununa dönüştüğü için bu bizim için elbette büyük bir kayıp.

Onun yokluğuyla başa çıkmamız gerektiğini biliyoruz. Avrupa deneyimi olan Ale Mandous veya Ondrej Kol, misafirhanelerde çalışmış Tonda Kinskho gibi birçok kendi kaynağımız var. Bu adamlar iyileşme sırasında Jindra'nın yerine geçmek üzere tutuldular. Kendisine acil şifalar diliyoruz” dedi.

Stank, Pilsen'de bir kez omzunda sorun yaşadı, milli takımda da yine sakatlığa neden oldu. 2022'de Včarsk'ta oynanan Nrod Ligi maçında aniden sol omzunu hareket ettirdi (1:2). Ancak o zamanlar durum o kadar da kötü değildi; sadece Bayern'e karşı Şampiyonlar Ligi düellosunu ve evindeki iki maçı kaçırdı. Bir ay sonra, bir vuruş için kıpırdadı.