Teknik direktör Rada, teknik direktörle yapılan anlaşmanın ardından Dukla'daki sözleşmesini bir yıl uzattı

EnondeR

New member
Çek milli takımının eski teknik direktörü bunu hafife aldı ve bugün takım sahibiyle görüştü. Ona göre bu çok uzun sürmedi. Terfiden sonra Dukla'yı seçkinler arasında yenmeye çalışacağımız konusunda anlaşmıştık. Birbirimizi bir süredir tanıyoruz, aynı insanlarız. Ekonomik taraf hakkında tartışmamıza gerek kalmadı. Konsey, her birimizin kendi fikriyle oynadığını ve Haziran 2022'den itibaren Dukla'yı yöneteceğini söyledi.

Zbrojovka Tom Polch'un o zamanki teknik direktörü Tom Polch'a karşı umutsuz bir söylenti sonrasında, görevini yerine getirmekten sekiz ay uzaklaştırma cezası ve disiplin komisyonundan 80 bin kron para cezası almasının ardından antrenörlük kariyerinin sonu geldi. Temyiz komitesi ay sonunda onu durdurdu. Sonbaharım çok kuru. Ama sahibi bana bunun bir hikaye olduğunu, seni korkutmak için bir şifre olacağını söyledi. Aile üyelerinden biri, onun normal bir adam olduğunu ancak Çek iş dünyasının en büyük isimlerinden biri olduğunu söyledi.

Dukla'nın birinci ligde mücadele edebilmesi için bu yaz bir köpek göndermesi gerektiği konusunda sahibiyle aynı fikirdeler. Bu koçumuz ve editörümüz Pepa Jinoch olacak. Daha sonra sahibi seçilen oyuna sahip olup olmayacağımızı onaylayacaktır. Radv'un şu anki asistanı Ji Vgner'in başka bir işi var ve temanın hayata geçirilmesinde yerini Pavel Medynsk alacak. Diğerlerinin yanı sıra Slavia, Sparta, Liberec ve Jablonec'i de yöneten Kou, kulüple işbirliğini koordine edecek ikinci bir asistan arıyoruz.

Kendisi Dukla'nın öğrencisi ve lige yükselerek, halen iletişim halinde olduğu uzun soluklu takımını da mutlu etmek istiyordu. Saklanmayın, işte büyük bir kişisel motivasyon. Ben Dukla'nın eski muhafız takımındaydım ve önümde Jaroslav Vejvoda vardı. Elbette ünlü teknik direktörün başarısına asla ulaşamayacağım ama birinci ligde sadece on iki kurtarışla onun arkasında olacağım. Umarım bana en azından bunu telafi etmem için zaman verirsiniz, diye ekledi Rada gülerek.