Trpišovský: Burada iddialı bir ekip oluşuyor. Zafeiris'ten daha fazlasını istiyor, Vorlický onu heyecanlandırdı

EnondeR

New member
Ronk, Pazar günü Slovacka stadında Slavia'ya doğru yola çıkacak ve Peter Olayinka'nın da orada olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz, kulüp Belgrad'dan dönüşünü tamamlıyor.

Trpiovsk, onun takıma acil bir takviye olacağından %100 eminim, dedi.

Ondan tam olarak ne bekliyorsunuz?
Oyunu tanımlarken Slavia'yı arıyoruz, yani gerçekleştirmeden itibaren bize ek olarak, gereksinimlerimizi kimlerin karşıladığına dair örnekler de var. Peter sobanın yanında. Becerileri bir vc, ama pepnn, baskı, kazanımlarım anormal. Avrupa'da oyun bulmaya çalıştık, altı isim seçtik, hiçbiri çeşitli sebeplerden başarılı olamadı. Ve işte bu şekilde başardı, umarım buna gülmüyorum Olie. Bize en çok fayda sağlayacak yürüyüş ne olacak? Burayı bilin, biz onun zihniyetini arıyorduk. En iyi yaşını yaşıyor ve gitmek istediği yere geri dönüyor.

Onun dönüşünü defans oyuncusu David Zima'nın kış dönüşüne ne zaman benzetmelisiniz, farkları nasıl görüyorsunuz?
Peter, Zvezd'de pek çok maçta kadronun önemli bir parçasıydı, üretkendi ve bu nedenle kendisine çok değer veriliyordu. Ama o hırs arıyordu. David ise oynamadığı bir dönemin ardından kendisine arkadaş arıyordu.

Olayinka'nın hamlesiyle Slavia'nın elinde muazzam bir koz var. Birisi Bana Slavia'yı bırakabilir mi?
Büyük bir petlak'ım var, katılıyorum. Ancak fiili olarak transfer döneminin sonuna geldik; Çek kulüplerinin birçok maçı çeşitli çevrelerdeki çeşitli listelerde yer alıyor, ancak iki gol işe yaramadığında durum Çek Cumhuriyeti'nden gelen bir maça düşüyor. Genellikle transfer döneminin sonuna doğru teklifler yaparız ve geçen sene Benfica'dan David Jurska'ya olduğu gibi büyük bir teklif gelebilir. ya da bana oluyor.

Nicolae Stancio'nun gidişinden bu yana Slavia'nın acısını son teyze vuruşundaki yaratıcılık oluşturuyor. Henüz bunun için tazminat almadınız. ekte vc Christos Zafeiris tarafından mı?
Nico buradayken onu görmemiz gerektiğini söyleyip duruyordum. Başka hiçbir oyuncunun göremediği şeyleri gördü. Ayrıldıktan sonra onu gerçekten çok özledik ama futbol da bu tür kayıplarla baş etmek anlamına geliyor. Biraz oyun denedik ama ikisi de onlara katılmak istemedi. İyi olacaksın Cham… İkimiz bu pozisyonu, son toplara sahip olmayan ama yerine üretkenliği koyan Lingre ile aldık. Alexandr Buek hazırlık aşamasında büyük bir potansiyel gösterdi…

Peki Zafeiriler?
nj vc'den ekm, evet. Atılım yapacak bir sezona ihtiyacımız var, kurtarışlar yapmasına ihtiyacımız var. Teknik olarak harika biri, bire bir biliyor, takım için çalışıyor ama ronk başına bir asist sadece iyi bir skor. Ondan yaratıcılığa ve noktaya ihtiyacımız var. Veya Petr evk'in noktaları patlatması için. Böyle bir oyunu arayıp bulmak kolay değil, Nic gibi bir futbolcuyu şu ana kadar yakalayamadılar.

Christos Zafeiris'in heceli hecesi

Sezon hazırlıklarını ne zaman özetlemelisiniz, nasıldı?
Özel. Milli takımda çok maçımız vardı ama onun sayesinde kampta yirmi yaş altı belki yirmi maç vardı ve çok yer kapladılar. Bazıları, temel kadroya girerek kadroya başvurmak için büyük bir potansiyele sahip olduklarını belirtti. Diğerleri, sizin gibi Halinsk, etkinliklerini kanıtladılar ve Prebsl ve Vlk gibi, yakında kendinizi Slavia'da bulacaksınız, ancak şimdilik onun için en önemli oyun düzenli olarak başka bir yerde olacak. Kurtarmalardan çok memnunuz, profesyonelliğiniz için teşekkür ederiz.

Küçük bir yaralanma olduğunu belirtmişsiniz.
Bir kamyon dolusu çamurun hazırlanmasıyla ilgili. Kontaklar ve prizler. Kulübenin bir sorunu var, Masopust'un da öyle. Zafeiris'in ikinci tur için anlık çıkış sözü verildi. Aksi takdirde biz hazırız ve bunu Pazar günü Slovakya'da öğreneceğiz.

Hazırlıkta ilginç bir şey var mı?
Vorlick bizi hoş bir şekilde şaşırttı. Kaliteyi olduğu gibi kabul ediyorum, nerede olduğunu biliyoruz. Ama yoğunluk anlamında bizi heyecanlandırdı, karanlığa karıştı, büyüledi… Uzun zamandır bu kadar futbol tutkusu gösterdiğini görmemiştim. Bana biraz Nic Stancio'yu hatırlattı, büyük bir potansiyel gösteriyor, bu aslında sadece sağlık meselesi. Genel kalitesinin arttığı noktada oldukça aç ve kararlı.

Şampiyonlar Ligi'ne yükselme Çek Cumhuriyeti için büyük bir zorluk. Bu ön eleme turunda yılın bu maçını oynama şansına sahip olacaksınız. Çaba ne yönde?
Vc anc, vc olasılığı anlamına gelir. Burada iddialı bir takım oluşuyor, kupalar kazanmak istiyor. Son iki yıldır kamyonun önceliği başka yerdeydi ve Bay Tykae'nin ayrılmasıyla bu durum değişti. Mm unvanı için Şampiyonlar Ligi ile aynı değerde ve n'siz, ancak bonus çok ilginç. İlkini değiştireceğim. Ve ne pahasına olursa olsun bu yıl şampiyonluğu istiyoruz, bunun için elimizden geleni yapacağız.