UFC’deki yeni çorbacıya bir bakış. Hill sakatlandı ve şampiyonluğu terk etti ps

uTKu

New member
Maalesef sakatlandım, aşilimi yırttım. Bu olan şeylerden sadece biri. 20 yaşındaki Hill, ameliyat gerektirecek, zaman ve rehabilitasyon gerektirecek kadar büyük bir yaralanma olduğunu söyledi ve hemen Proczka gibi davranacağını duyurdu.

Ji Prochzka bir şampiyondu. Yaralandıktan sonra bölünmemize engel olmasın diye köpeği teslim etti. Halkın kendi şampiyonuna sahip olmasını istedi. Ve bunu kendim yapacağım, dedi Hill.

Prochzka hamlesini takdir etti. Dostum, çok üzgünüm. Dövüşü gerçekten dört gözle bekliyordum. Unvandan vazgeçtiğini biliyorum. Prochzka, Twitter’da yalnızca böyle bir şey yapmış bir avcı beni böyle takdir edebilir, diye yazdı. Hill ona tekrar cevap verdi. Teşekkürler, ampion! Urit birlikte dans edecek, sekizgenin diğer tarafını göremeyecek, dedi Amerian.

Prochzka geçen yıl Kasım ayında omzunu yaraladı ve bu nedenle UFC şampiyonunu savunması gereken Brezilya’dan Glover Teixeira ile Aralık ayında planlanan mücadeleyi kaçırdı.

Çek dövüşçü daha sonra organizasyonla unvanın boşaltılacağı ve iyileşirse tekrar savaşma şansı elde edeceği konusunda anlaştı. Ocak ayında Teixeira’ya karşı Hill geldi ve puanlarla kazandı.

Amerikan UFC şampiyonu Jamahal Hill.

Prochzk’un sağlık durumunun iyiye gittiği ve dövüşçünün yeniden mücadele ettiği düşünülürse, Hill ile mücadelesi artık gerçekleşmelidir.

Kurtuluşumuzla ilgili durum değişmez. Bu Hill’in yarışması. Ayın başında kaocko.cz web sitesinin Prochzkv eğitmeni ve yöneticisi Martin Karaivanov, tek şey, tüm olasılıkların olduğu tarihe ve yere bakalım – Avustralya’dan, sadece Ab Zab ve Kasım New York’tan, dedi. Ancak Hill’in sakatlığı bunu değiştirdi.

Çek dövüşçü ve temsilcileri şimdi UFC yönetimi ile beşinci bir dövüşü görüşecek. Kim verecek? Vtz Blachowicz x Pereira? Veya? Prochzka’yı yazdı. Geçmişte Prochzka ile mücadele etmek isteyen Polonyalı Jan Blachowicz, St.Petersburg finalinde Brezilyalı Alex Pereira ile karşılaşacak. Göl Şehri.