Yıldızlara haraç. Parker ve teknik direktör Popovich, basketbolun şöhret rüyasına girdi

uTKu

New member
Popovich’e kendisiyle NBA şampiyonluklarını kazanan San Antonio Parker’lı aziz arkadaşı ve Hammonov teşekkür etti. 2007 finalinin en iyi oyuncusu olan eski Fransız uluslararası Parker, her şeyin bir patlama ile başladığını söyledi.

Hammonov, konuşması sırasında hem kendisini hem de halkı duygulandırdı. 2014-21 yılları arasında San Antonio’da Popovich’in asistanı olarak, Kuzey Amerika’nın en büyük profesyonel liglerinden birinde ilk tam zamanlı kadın koç oldu.

Beni aldığında uzaklaşmaya çalışmadığını biliyorum. Geçen yıl Las Vegas’ı WNBA’de zafere taşıyan Hammonov, hayatımın ve diğer birçok kadının ve genç kadının akışını değiştirdiniz, dedi.

Kaç kez hayır duydum ya da kapı kapandı, kaç kez bir yol bulmak için odanın içinde sürünmek ya da pencereyi kırmak istedim. Ama bu nitelikleri değiştirmezdim, çünkü ne olursa olsun elitlerin cesaretini inşa etmek için gerekliydiler.

Hammonov, WNBA All-Star Maçının bir üyesi olduğu ve Rus takımının renklerinde Pekin’den Olimpiyat bronz madalyası aldığı oyunculuk kariyeri nedeniyle Dream of Fame’e dahil edildi.

Tutuklamaların hatıraları ve son efsane

Popovich gelenekler üzerine yaptığı konuşmayla izleyenleri eğlendirdi. Tony’den sonra (Parker) Sadece mükemmel olmasını istedim. Bugün ona işkence yapsaydım, sonunda kelepçelenirdim, dedi. Bir gümbürtüyle köstebeği hatırladı, rüya gibi bir basketbol kariyeri değil. Havacılık akademisinde dikenlerimin çoğunu attılar.

Kırk yedi yaşındaki beş aileye teşekkür etti. İnsanlar sadece basketbol oynadığımı düşünüyor. Basketbolu sevmiyor. Onu baygın olarak kullanalım. Onun mm rd dediğini hatırlamıyorum Pope, NBA’in alın teriyle en kötü koçu kazanır dedi.

1996’dan beri çalıştığı San Antonio, Amerikan takımını Tokyo’da beş şampiyonluk ve Olimpiyat altınına taşıdı. Dream of Glory’de artık Spurs hanedanlığının ana karakterlerinin tam bir listesi var – bunu Tim Duncan 2020’de ve Manu Ginobili geçen yıl yaptı.

San Antonio'lu Pau Gasol, St.

Gasol, Los Angeles Lakers formasıyla birlikte iki şampiyonluk kazandığı trajik bir şekilde ölen Kobe Bryant’ı hatırladı. Bryant, kızı Gigi ile birlikte 2020’de bir helikopter kazasında öldü.

Sensiz burada olmazdım kardeşim. Sen ve Gigi’nin bugün burada yanlarında olmanız dışında hiçbir şey istemiyorum. Yanlışım, mm rd, dedi eski İspanyol temsilcisi.

Alman Nowitzki, NBA All-Star Maçına katıldı. 2007’de ligin en iyi oyunu seçildi ve 2011’de Dallas’ı şampiyonluğa taşıdı. Amerian Wade, Miami ile 13 All-Star maçına çıktı ve 2006 Finallerinde En Değerli Oyuncu ödülüne layık görüldü.

1976 Amerikan Oyunları takımı, o sırada Montreal’deki Olimpiyat Oyunlarında Kadın Basketbol Ödülleri sırasında gümüş madalya kazanan Dream of Fame’e dahil edildi.