Yöntem? İmkansız, saf değilim. Priske, ancak iki kötü sonucun bizi yok edemeyeceğini söyledi

EnondeR

New member
İngiltere'ye en iyi ruh halinde seyahat etmemiş olmaları önemli değil. Hafta boyunca bir fiyasko yaşamaya hazırlanan ekip, hafta sonu ise lig lideri Pilsen'den 0-4 mağlup ayrıldı.

Liverpool Sparta

tekme atmak: Perşembe 21.00 CET

misilleme Avrupa Ligi çeyrek finali

karar: Artur Dias Paulo Soares, Pedro Ribeiro (Vichy Portekiz)

ilk geçiş: Sparta Liverpool 1:5

Koç, iki beş sayılık mağlubiyetten sonra oyunu nasıl teşvik ettin?
epey zaman oldu. Elbette kimse kaybetmek istemez ve bu gerçekleştiğinde kimse mutlu olmaz ama işin püf noktası paniğe kapılmamak ve sakin kalmaktır. Yapıcı eleştiri alma, neyin yanlış olduğunu takdir etme sırası bende. Ancak bu sezon çok daha iyi şeylerin olduğunu da anlamamız gerekiyor. Bir veya iki kötü sonuç, sadece kendi içimizde değil, Avrupa'da da çok iyi bir sezon geçirdiğimiz gerçeğini değiştiremez. Yani sen de karanlıksın ve bizim motivasyonumuz çok fazla.

Böyle bir kavgadan önce sizi motive edecek bir oyun bile var mı?
Olmaz diyorum. Ve tribünlerde olacaksınız, kendiniz görün. Vuruşa bakış şaşırtıcı, olağanüstü bir şey. Bu tür sonuçlardan sonra burada Urite içmek çok zor ama çimlere yapıştığınızda… Bu sizi motive etmiyorsa bir sorununuz var demektir.

Anfield'da ter döküyorsunuz, bir kez Portsmouth'la, bir kez de Midtjylland'la maç için buradaydınız. Önceki NvTV'den neler hatırlıyorsunuz?
Burada kaybettiğimde yaşla birlikte birçok şeyi unuttuğumu hissediyorum (smv). Ama burası harika bir yer, biliyorum ki birçok hayran varken ekstra bir şey olacak. Bizimkini övmeliyim, burada iki tane olacak ve basının yarısı olacak ki bu gerçek değil. Uzun vadede bize çok yardımcı olacak, onun için mümkün olan en iyi şekilde oynamalıyız.

Prag'daki yüksek seviyeden sonra Liverpool'dan ne bekliyorsunuz?
İlk maçtan önce olduğu gibi, kadroyu geçmek de gerekiyor. Kazanmak istediğinizden emin olun, her şeyi hayranlarınızın önünde yapın ki hayal kırıklığına uğramasınlar. Kimin katılacağını bilmiyorum ama kurulumları kesinlikle değişmeyecek.

Ve sen? Göreve karşı prosedür imkansızdır.
Katılıyorum, saf değilim. İlk yarışı analiz ettik ve genel olarak performanstan memnun kaldım, özellikle de ilk 10'a giren kızlar arasında. Liverpool'la aynı miktarda tehlikeli akış ve goller ürettik ama kale önünde bireysel kalite farkı ortaya çıktı. Bizi gerçekten cezalandırdılar. İntikamın amacı Liverpool için durumu mümkün olduğu kadar zorlaştırmak, durumu değiştirmek ve tarzımıza ve felsefemize sadık kalmaktır.

Peko, Srensen ve yaralı Pavelka'yı da yanına aldın. Hazır mısın?
Onlar değil. Peek ve Pavelka yavaş yavaş geri geldiler, bir süre Asger'de kal, dikene kapılma. Karanlık bir ruha sahip olduğumuz sürece burada, onlarla birlikte olacaklar. Çocuklar gitmeye hazır olmasalar bile, gösterdikleri sıkı çalışma için onları takdir etmek bizim görevimizdir. Bu yüzden buradalar.