3. GÜN BEN: Manuel ve Němejc, finalde hayatlarının en iyi performansını sergiledikten sonra Štefela da yükseldi

uTKu

New member
Manuel yarı final yarışını arıyordu. Beşinci sıraya doğru ilerliyordu ama kısa sürede önündeki koşucuları yenerek tehdit edilmeyenlerin yanında yer aldı ve kaleye ulaştı ve İrlandalı kadın Adeleke ve İngiliz Nielsen'in hemen arkasına geçti. ve 51.06, 8 yaşındaki Çek'in şimdiye kadarki kısa kariyerindeki en iyi ikinci performansın yanı sıra finale yükselmek için de büyük bir umut anlamına geliyordu.

ONLINE: Atletizmde ME'nin Veern programı

Ayrıntılı bir çevrimiçi raporla takip ediyoruz.

Tbor yerlisi, varsayımın gerçeğe dönüşmesi için iki yarı final koşusunu beklemek zorunda kaldı. Ve son astı kutlayabilirdi.

Her ne kadar kendimi iyi hissetmesem de inanılmaz derecede mutluyum. Sanırım orada bir hata yaptım, adımları hızlandırmadım, bunu finalde düzeltebilirdim. Pazartesi günü buna hazırlanmak yeterli olacak çünkü bugün pazartesi, dedi gülümseyerek.

Finallerde Paraka'nın temsilcileri olmadan idare etmek zorundalar PetrilkovYarı finalde beşinci, genel klasmanda ise 52,05'lik dereceyle üçüncü oldu.

Lourdes Gloria Manuel, Avrupa Şampiyonası'ndaki yarı final koşusunun ardından rahat bir nefes aldı

İki yüzüncü sırada bize bir araba çarptı, orada hızımı kaybettim ama bir şekilde canavara söyleyecek birkaç sözüm kaldı. Duyguları değiştiriyorum. Finale gidecek formda değilim ama bu güzel bir adım. Uzun bir hastalıktan bu yana lider olan Petrilkov sonucunu olumlu aldı.

Yarı finalde kaçırdı VondrovYurttaşlarının aksine start-up'ları geçmek zorunda olmayan. Vondrov, solunum yolu terlemesi ve ateş nedeniyle doktor temsilcisinin tavsiyesi üzerine istifa etti. Yirmi dört yaşındaki sporcu milli tafta yarışında bile yarışamayacak.

Maasov Cumartesi günkü elemelerin ardından yavaş bir başlangıç yaptı ancak bunu yarı finalde kusursuz sonuçlarla aştı. Muhtemelen baştan çıkarmanın en iyilerinden biri, tilo ji. Sonraki yüz metreyi kariyerinin en hızlısı olarak kat etti ve vahşi doğada Maarka Takcsov'a yetişiyordu.

Performansı finale yükselmeye yetmese de 20 yaşındaki sprinter mutluydu. Sırt kaslarım biraz ciğerlerime sıkıştı ve kendi kendime düşündüm: Biraz zaman alacak! İlerleme süresi 11.13'tü, yüzde birlerce ilerlemediğim için biraz üzgünüm, ama aman Tanrım, memnunum! Maasova'nın toplam on şehri var.

Birkaç dakika sonra hayatının en iyi golünü attı Almanca çift yüz yarı finalinde. Bu pozisyona hücum ederek harika bir bitiş elde etti, ancak fotoğraf bitişi yankı açısından dördüncü sırayı belirledi. 20.517'lik ası ile basında dul eşi Erlandsson'a eşit olan oyuncu, bir sonraki yarı finalin sonuçlarını hep birlikte bekledi.

Bu ilk başta Almanlar için en iyi şey olduğu ortaya çıktı. İtalyan Tortu parkuru 20.14'te tamamlamasına rağmen, İsrail Afrifah dışında kalan yarışmacılardan hiçbiri o günkü derecesini geçemedi.

Ben çok kötü hissettim. İnkar etti ama muhtemelen sinirdendi. Sakinleşip konsantre olamadım, hoşnutsuz köpek harika iş çıkardı.

Öte yandan Pazartesi günkü finale çıkamadı Orada MackTutuklanmasından bu yana en iyi ihtimalle geride kalan ve onlara doğrudan saldıramayan. 20,89 puanla genel klasmanda 19'uncu oldu.

Üzgünüm, başaramadım. Kendimi onurlandırdım ama gösterdiğime cevap vermiyorum. Devam etmek benim için her zaman zordur, bunun iyi olabileceğini düşündüm, ama hayır, bununla uğraşmak zorundayım, diye açıkladı kasvetli bir tavırla.

Sonunda köpek başlangıçtan yarı finale çıkamadı Eduard KübelkKas yaralanması nedeniyle starttan kısa bir süre önce iptal eden.

Kesin bir defans oyuncusu

Madalyalar, Ukraynalı Jaroslava Machuichov'un yine yılmadığı takımlar arasında dağıtıldı. Münih'ten gelen altın madalyalı sporcu ilk seferde 2,01 metreyi kaçırdı, ancak ikinci denemede sorunsuz bir şekilde geçerek birincilikteki altın madalyasını daha da artırdı.

Yıldız için mücadelenin kaderini, bronz madalya kazanan Ukraynalı Iryna Geraenkov'un çocuğu olan Sırp Angelina Topiov bu girişimiyle 1.97'lik derecesiyle boyayı kırarak belirledi.

Son turu domine eden Fransız Gabriel Tual, düzlüğün sonunda hızlanarak kendisini rekabetten ayırdı ve Bay Mohamed Attaouini ile ev sahibi Catalin Tecuceanu'nun önünde tartışmasız bir şekilde altın madalyayı yakaladı.

Tual daha sonra yurttaşının kadınlar 3000 metre finalindeki başarısını tekrarladı; Alice Finotov bunun tek hızlanma olduğuna ustaca karar verdi. Stbroda Alman Gesa Krauseov kazandı, bronz madalya ise İngiliz Elizabeth Birdov'un oldu.

Ciara Mageeanov da 15. turun finalinde benzer şekilde davrandı. İrlandalı kadın, iki İngiliz kadının arasındaki boşluğu iterek ön düzlükte birinci sıraya yükseldi ve uzun bir adımla kararlı bir sıçrama yaptı. Georgia Bellov gümüş madalya alırken, güçlü bir bitirişle Fransız Agathe Guillemotov bronz madalya aldı.

Çekiçlerin kanatçıkları sonuna kadar gergin kaldı. Münih'ten altın madalya kazanan Wojciech Nowicki 80.14'lük atışla öne geçerken, Maar Bence Halsz Pole'u 35 santimetre farkla yendi. Ve Nowicki ancak son denemesinde çekici altın karşılığında gönderdi. Halsz 80.95'in gücüne tepki veremedi ve stbr ile yetinmek zorunda kaldı. Ukraynalı genç Mychajlo Kochan bronz madalyanın sahibi oldu.

Üç adım atlayıcılar arasındaki madalya mücadelesi dramatikti ve bu sadece finalistlerin ilk denemelerine hazırlanırken Olimpiyat stadyumuna giren çocukların yüzünden değildi.

Büyük bir girişimi diğeri izledi, en iyi beş sporcudan kadın sporcular yeni bir yaşam boyu maksimum belirlediler, bir ulusal rekor kırıldı ve Avrupa maksimumu egale edildi. Bayan Ana Peleteirov-Compaorov onun arkasında durdu ve 14,85 metrelik atlayışıyla Avrupa şampiyonu unvanını hak etti.

Yeni Türkiye rekorunu, 14.57'lik atlayışıyla bronz madalyaya ulaşan Tuğba Danışmazov kırarken, Fransız kadın İlionis Guillaumeov da son denemesinde 14.43'lük atlayışıyla güçlü bir sinir sergiledi. Bu hem kariyerinin en iyisi hem de bir hamlesi anlamına geliyordu. bronz madalyaya.

Pazar programı yüz kadının katılımıyla sona erdi. Zayıf bir başlangıçtan sonra Dina Asher-Smithov yarışmayı mükemmel bir şekilde tamamladı. Britanyalı, Avrupa'da dördüncü altın madalyasını kazandı, ancak bu, seksen yıllık sessizliğin ardından ilk altın madalya oldu. Polonyalı Ewa Swobodov gümüş madalyayı kutlarken, Zaynab Dossov da bronz madalyayla taraftarları sevindirdi.

Jchov tarafından motive edildi

Harika bir tarzda startı kazandı Jhov, ki köpek bile 54.88'lik kişisel rekorunu birkaç kez egale etti.

3. ATLETİZMDE BENİ GÜN YAP

Sabah bloğunu detaylı bir raporla takip ettik.

Bu yüzlerce kişi Olimpiyat sınırının altında kaldı. Yaklaşık bir dakika boyunca hesap yaptım, bu bir insan, bu bir limit, bu bir limit değil, elemelerde 55 saniyenin altında koşan tek kişi olan 20 yaşındaki kadın temsilci gülümsedi.

Pazartesi günkü yarı final için motive olmuşken, mağlubiyetin daha iyi olması gerektiğini düşündü.

Pekek şirketinin kuruluşunda Nikoleta Jchov vtz.

Aynı disiplinde üç kişiden yalnızca biri kalifiye oldu DeğirmenciRakiplerini bir süre 50. saniyeden uzak tutmayı başardığı için memnun olan oyuncu. Sezonun en yüksek derecesi olan 49.38'i kaydeden ve buradan manzarayla yarışmaya hak kazanan Mller, kafamdaki bu engeli kırdığım için mutluyum, dedi. Posdov dvantka diğer ikisinin temsilcisi olmaktan öte bir şeydi. Adam Smolka 50.48'lik bir as ile bitirdi, Martin Tuek ME'yi yirminci sırada kapattı.

Pesvdiv tefela, bir köpeğin bile yardıma ihtiyacı vardı

et vkai elemeyi yarım geçişle tamamladı.

Tereddüt etmeden hallettin lanet etmek221 santimetrelik diş yüksekliğine bile ilk kez atlayan kişi. Süre akıyordu, sıcaktı, korkutucuydu, koşuyordu, 2021 Avrupa 23 Yaş Altı Şampiyonu'nu değerlendirdi. Ben bir davet olarak bu konuya gireceğim ve finalden önce göreceğiz dedi.

Jan Tefela son sınıf elemelerine başlamaya hazırlanıyor.

Hayal kırıklığına uğradı, sektörden ayrıldı Marek BahnkKendini güvenle ve dört kez düşürdüğü 221 santimetrelik belirleyici hedefe taşıyan. Bunu kafamda gözden geçirdim. Her şeyi toparlamam ve bu sarmaşıklardan nasıl atlayacağımı öğrenmem gerekiyor, diye üzülüyor.

Trojskokansk elemeleri isim sorunları nedeniyle ele geçirildi. Başvurucu, yargılama sonunda bozuk kamera kaydı yerine güvenilir yazım yöntemlerine yönelmek zorunda kalmıştır. Ancak en sevilen oyuncu ilk iki yüksek atlamayla yükselmeyi garantiledi. Yedi buçuk metrede, her iki ebeveyn de şu anda İber Yarımadası ülkesini temsil eden Küba'dan geldi. Portekizli Pedro Pichardo 17.48'lik atlayışla Bay Jordan Daz Fortun'un birkaç santimetre gerisinde kaldı.

Hrochov'un rekoru ve İtalyan hakimiyeti

Maratonu tamamen bitkin bir şekilde tamamladı HrokhovBaykuşun üzerine düşen ve hemen güneşi gören. 28 yaşındaki sporcu, tarihi ma ve Vatikna sokaklarından geçen tüm baştan çıkarma yarışında 20. sıranın hemen gerisindeki yerini korudu. Sonunda liderin üç buçuk dakika gerisinde on ikinci sırada tamamladı. 1:11:38 ile yeni bir kişisel rekor kırdı. Son birkaç kiloda bacaklarımı bile kaldıramadım. Hrochov, bunun gerçekten cehennem olduğunu söyledi.

N'nin iki dakika gerisinde, ikinci Çek temsilcisi yetişti Moira Stewart, ptatyict öldü. Bu bir acı. Bu sene baştan çıkarıcı kadınım pek bir şey yapmıyor. Kafa istiyor, bacaklar pek iyi gitmiyor, kıvranıyor.

İpe saat birde bitiş çizgisinde karar verildi. O zamana kadar egemen Rumen Joan Chelimo Mellyov'un kaybetmeye başlaması, kendisinden uzaklaşmaya başlayan Karolin Bjerkeli Grvdalov'a motivasyon verdi. Norka yakınlarındaki Olimpiyat stadyumuna yara almadan ulaştı. Keanka Chelimov Romanya adına ilk genel klasmanda ikinci olurken, bronz madalya İngiliz Calli Haugerov Thackeryov'un oldu.

Tereza Hrochov Olimpiyat stadyumuna girdi.

Erkekler multimaratonda cumartesi günkü koşularda liderliği ele geçirdi. İtalyan hemen en iyi kurulda yer aldı. Yerli oyuncu Yemaneberhan Crippa, 1:01:03 gibi rekor bir sürede Avrupa şampiyonu oldu ve yarışı diğer temsilci Pietr Riva'nın hemen önünde bitirdi. Burayı Alman Amanal Petros alıyor.

Atletizmde EC'nin 3. gününün programı

Veern bloğu:

20:05 400 m erkekler, yarı final (Manuel, Petrilkov)
20:28 vka tr, son
20:38 400 m, yarı final
21:04 kadınlar üç adım atlama, final
21:10 çekiçle onu, finle
21:13 100 m erkekler yarı final (Maasov)
21:39 200 m ben, yarı final (Mack, Kubelk, Nmejc)
22:04 3000 m pekek ve son
22:27 800m mu, son
22:40 1.500 m erkekler, son
22:53 100 m erkekler, son

Atletizmde Avrupa Şampiyonası vm

:

Möö
Bir plmaraton
: 1. Crippa 1:01:03, 2. Riva (her ikisi de It.) 1:01:04, 3. Petros (Nm.) 1:01:07, 4. Teferi (Izr.) 1:01:10, 5. Fitwi Sibhatu (Sayı.) 1:01:17, 6. Selvarolo (It.) 1:01:27
Takımlar: 1. İtalya 3:03:34, 2. İsrail 3:04:09, 3. Almanya 3:05:33.

kadınlar
Bir plmaraton
: 1. Grvdalov (Nor.) 1:08:09, 2. Mellyov (Romalı.) 1:08:55, 3. Haugerov-Thackeryov (İngiliz) 1:08:58, 4. Meringorov (Romalı.) 1 :09:25, 5. Kejetaov (Sayı.) 1:09:42, 6. Donnellyov (İngiliz) 1:09:57, …23. Hrochov 1:11:38, 45. Stewartov (ob R) 1:13:41
Takımlar
: 1. Britanya 3:29:01, 2. Almanya 3:3159, 3. İngiltere 3:33:16

Yeterlilik ve başlangıçlar:

Möö
200 metre:
1. Svensson (wc.) 20.52, 2. Nmejc 20,54, …11. Kubelk (her ikisi de R) 20.91 – yarı finale yükseldi

400 m sayfa:
1. Barr (İr.) 49.31, …3. Mller 49.38 – yarı finale yükseldi, 16. Smolka 50.48, 20. Salı (vichni R) 51.27 – ikisi de yarı finale çıkamadı

Ka'da
: 1. i.a. tefela 221 – finale yükseldi14. Bahnk (her ikisi de R) 217 - finale çıkamadı

kadınlar
400 m sayfa:
1. Jchov (R) 54.88 – yarı finale yükseldi