Bay Kopic bile şarap içmek için onun evine gidiyor. Pilsenli İtalyan, Viktorka'nın bir şansı olduğunu söylüyor

uTKu

New member
Dokuz yıl önce Pilsen'e yerleşti, kızı Magdalna ve oğlu Jonek'i Çek eşiyle birlikte büyüttü. Plzek'le birlikteyim. Sekiz yaşındaki oğlum şehrin hemen dışındaki Christt'te futbol oynuyor. Ben de bir tekme atmaya gideceğim ama en fazla on dakika boyunca Abruzzo bölgesinden bir bardağa harika chardonnay doldururken nefesim tükenmeyecek, gülüyorum.

Plzeň Fiorentina

Perşembe günü saat 18:45'ten itibaren ONLINE

Bu yıl elli beş yaşına girecek ve arkasında ilginç bir hayat var. Çocukluğumdan beri dünyayla ve futbolla bağlantılıyım.

Büyüdüğüm yerde herkesin kendine ait zeytinyağı ve şarabı vardır. Bağımız yok, babam üzüm alıp işliyor. Daha sonra tüm yıl boyunca içilir. Uzun ve güçlü, sakin yüzde on altı alkol, ilk başta Guido, içine hem İtalyanca hem de İngilizce kelimelerin karıştığı fena bir etin.

Aslında güney İtalya'dan gelen bir çocuğun Juventus'u nasıl sevmeye başladığını gerçekten bilmiyorum. Ne olursa olsun onu seviyorum. Belki arkadaşım bile onu desteklediği içindi. Pitom Turn kuzeye doğru omuz omuza dolu ve birlikte büyüdüğü neslin torunlarının isimlerini hemen veriyor. Brank Dino Zoff, diğer şeylerin yanı sıra benim en büyük idolümdü. Michel Platini, büyük Polk Boniek, savunmacılar Claudio Gentile, Roberto Bettega, topçu!

Zaman, peki ya Pilsen'den Zlatmi'ye giden ve Juventus'un başkan yardımcısı olan Cheb'in yerlisi Pavel Nedvd?

Elbette Grande Paolo. Arkadaşım ortadaki bisikletin fotoğrafını şarap kutuma koydum. km: Tabii sen buraya otur, seni tanıştırayım O: Peki v, yanında kim oturuyor? Pavel Nedvd! Biz arkadaştık.

Guido diş hijyeni bölümünden mezun olduğunda İtalya'daki yolculuğu başladı. Bari, Turn, Miln, m… Mosto zub ise bir kokuyla mağazaya koştu. 1998 yılında İtalya'dan ayrılarak İngiltere'ye taşındı.

Chelsea'ye indim. Bir restoranım vardı. Ben kibirli değilim, yerim insanların arasındadır, ben şovmenim. İlk defa orada evlendim ama olmadı, unutmayın. On sekiz yıl boyunca güneybatı Londra'da kaldı. Ve Chelsea futbola geri dönüyor. Esas olarak Gianluca Vialli. Muazzam bir beyefendi, hem hücumda hem de antrenör olarak ona hayran kaldım. Geçen yıl bu kadar erken ayrılması çok korkunç… gözleri parlıyor ve gökyüzüne bakıyor.

Onu İngiltere'den Pilsen'e getiren neydi? Yeni model, tekrar dağıl Guido.

Burada mutluyum çocuklar. Toptan satış işimiz var, Pilsen'de on beş, Prag'da da on beş restorana ürün tedarik ediyoruz. Ayrıca bir şarap barı ve oturma alanı bulunan perakende satış. Zamanı geldi, tezgahla ilgili bir ders. Sınavlardan kimsenin oba kadehine gelip gelmeyeceği sorulduğunda İbal gözlerini kırpıştırdı. Ayda bir kez tadım düzenliyoruz. Peki Bay Kopic ne zaman modelle beni tatmaya gelecek? İyi çocuk, tamamen normal. Kaç yaşında, futbol için çok yaşlı değil mi?

Plzeň Vclav Jemelka (solda), Jan Kopic ve Luk Kalvach, Servette eneva stadyumunda Konferenn Ligi yarı finallerinin ardından.

Guido, bir sezon boyunca dört mevsim kombine biletini de paylaşmış, düzenli olarak Pilsen maçlarına gitmişti. Her ikisi de sadece Fiorentina'ya karşı Konferans Ligi çeyrek final maçında stadyuma gidecek.

Televizyon umurumda bile değil. Şu anda Verona'ya uçuyorum, orada ünlü bir kadın fuarı var. İş iştir… diye açıklıyor.

Ama Victoria şarkı söylüyor. Sanırım elli elli. Sonuçta Viktorka evinde ve taraftarlar kırmızı-mavi (ses) oynamaya başladığında bu kötü. Çok değil ama kesinlikle evet. Fiorentina şu anda İtalya'nın en iyi takımlarıyla dolu değil. Futbol bizim için emekli maaşıdır. Ne? iyi Değil mi? Yani görüşürüz.

Biz de kırıldığımızda Guido denize düşüyor. Eğer bir bardak Nedvd içseydi, bu…