Bengaluru: 2 eğlence düşkünü polise saldırdı ve onu kebap yemeye zorladı | Bengaluru Haberleri

araru

New member
BENGALURU: Yakın zamanda iki eğlence düşkünü, halka açık yerlerde parti yapmakla ilgili sorgulandığında bir polis memuruna saldırmak ve onu tavuk kebabı yemeye zorlamak suçlamasıyla tutuklandı. Yelahanka Yeni Şehir.
Shivappa MadariYelahanka Yeni Şehir Karakolu ile bağlantılı, şüphelilerin kendisini dövüp bacağından ve ayak bileğinden yaralaması üzerine hastaneye kaldırıldı.
Şüpheliler C. Poornachandra36, Yelahanka New Town’dan ve arkadaşı K Sunel36, Jnanajyotinagar. İkisi de özel bir şirketin çalışanı.
Poornachandra’nın babası Channaraju HP, Yelahanka Polis Karakolunda emniyet müdürüydü ve birkaç yıl önce öldü. Annesi C Gayatri, Yelahanka Polis Okulu’nun ikinci bölümünde asistandır. Madar, 29 Ekim akşamı saat 20:30’da, Yelahanka-Doddaballapur yolu üzerindeki Nagenahalli kapısının yakınında bir arabada içen ve yüksek sesle müzik çalan iki adamın bir telefon aldığını söyledi.
Madar olay yerine başka bir ajanla ulaştı Kallappa Katavalic.
“İkisini sorguladığımda beni taciz ettiler ve ağzıma tavuk kebabı sokmaya çalıştılar. İçlerinden biri bana Poornachandra diye bağırıp yüzüme ve boynuma vurdu. Sonra beni kaldırıma itti ve soluma itti. ayak bileği sıkıştı,” dedi Madar.