Bitirirse Dünya Kupası'na uçacak. Ancak Nečas şüpheleniyor: Carolina'nın Stanley Kupası için şansı var

uTKu

New member
Neas ve ark. Küçük bir djà vu deneyimi yaşayın: Doğu Konferansı'ndaki ikinci şehirden sonra, yedi Adalıya karşı play-off'ların ilk turunda. Koşulların geçen sezonkiyle aynı etkileşimi.

Yükseldiklerinde sezonu iyi bir şekilde kapattılar. Play-off'larda kiminle oynadığınızın önemi yok, farklar küçüktür. Çek gazetesiyle yapılan çevrimiçi toplantıda Çek tonk, “Umarım sezon sonundaki gibi oynayacağız ve daha da ileri gideceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Geçen yıl, Carolina altı maçta öne geçti ve konferansın finallerine ulaştı ve burada Florida ile karşılaşamadı. Takımın bu sene de beklentileri yüksek. Hepimiz hazırız, çok çalışıyoruz, son bir ay gerçekten çok uzun oldu. Ve bu kadar!

Yay takviyeleri de Canes serisine uyar. Jake Guentzel 17 maçta 25 sayı (8+17) attı, ancak Yevgeny Kuznetsov bu kadar üretken değildi (20 maç; 2+7), ancak beraberlik mücadelelerinde formu gelişecek.

Yaklaşık on zpa boyunca birlikte oynadık, harika bir oyun. Bu yıl en iyi yılı geçirmedi ama sanırım bu benim elimde değil, biraz ara verdi, biraz zaman aldı, forma girmedi ama parasını alması gerekiyor, diye gözlemledi Neas. muhtemelen Finlandiyalı ikili Jesperi Kotkaniemi ve Teuvo Tervinen ile play-off'larda oynayacak.

Carolina'nın yıldızları Brady Skjei, Jesperi Kotkaniemi ve Martin Neas'ı (sağda) kutluyor.

Bu, antrenör Rod BrindAmour'un önceki sezonlarda birkaç kez kullandığı eski bir iş arkadaşı. Zamanla birbirimizi tanıyacağız, bir sorun olmayacağından Neas'ın hiç şüphesi yoktu. Bütün sezon playoff hokeyi oynuyoruz, burada pek bir şey olmuyor.

Ancak bu sezon kendisinden daha fazlasını beklediği için mutluyum. NHL üssünde, 24 gol ve 29 asistle (David Pastrek ve Pavel Zacha'nın ardından) en üretken kaleciydi; bu da önceki sezona göre 4 gol ve 14 asist daha azdı.

Avcının ilk yuvaya ulaşamaması da iyi bir noktadır. Bu en büyük düşüştü, daha iyi ve daha kötü dönemler geçirdim ki bu normaldir. Kamyon şoförü olmak isterdim ama bu artık geride kaldı diye anlattı

Carolina'nın özel takımlarının uzun süredir tüm turnuvanın en iyileri arasında yer alması Çek Tonka'nın durumunu daha da karmaşık hale getiriyor. Bu nedenle gerçekleşen ekibin değişmesi için hiçbir neden yok.

Bu nedenle Neas'ın adı transfer gruplarının önünde sık sık gündeme geliyordu, özellikle de sözleşmesi bir sezon sonra sona eren Ru nad Szava'lı genç oyuncu Canes'te kalmaya karar vermişti.

Ben bu konuda üçüncüyüm. Playofflar ve Stanley Kupası için mücadele ediyoruz, diye özetledi Anci'ye kazanması için. Sözleşmeyi aklımdan çıkardım. Gelecek sezon için imzalanmamış çok sayıda maçımız var ve bunun nasıl sonuçlanacağını kimse bilmiyor. Bir araya gelin ki mümkün olduğu kadar çabuk aşağıya inelim ve herkes kazanmak istesin.

Antrenmandan sonraki kısa molayı rahatlamak ve kafasını boşaltmak için kullandı. Siz ikiniz hokey hakkında konuşmamalısınız. Çok fazla zamanım yok, bu yüzden fırsat olursa video oyunları oynayacağım, pek göremediğim Esk'teki adamlarla konuşacağım.

Takımda büyük yankı uyandıran Jiho Prochzka'nın Aleksandar Rakie ile yaptığı düelloyu kaçırmadı. Çok sık izlemiyorum ama UFC 300 kartının gerçek olmadığını söyledi. Kısacası play-off öncesi rahatlama çabası tam bir başarıydı.

Sezon sonundaki ilk başarılı performansımla pazarlık pozisyonunda kaldığım biliniyor. Özellikle de asıl amacı gerçekleşmişse: Stanley Kupası'nı küle kadar içmek.

Carolina'lı Martin Neas (solda), Philadelphia'ya karşı oynanacak maç öncesinde buzda kayıyor.

Bir kaza durumunda bile kendi ülkemde kalabilmeliyim. Beş yıllık kontratım olmamasına rağmen bunu yurt içi ampiyonda yazdım.

Eğitmenlerle ve yönetimle eğlenirdim, uçağa biner uçardım, sonunda o sahneyi anlatırdım. Ancak hemen şunu ekledi: Aramızın bozulmayacağına dair hiçbir umudum yok.

Doğu Konferansı'nın en iyi ikinci takımının erken ölümü aynı anlama gelmiyor.

Ve Neas daha sonra tek bir şeyden bahsetti: Karanlığa yardım etmek ve başrol oynamak istiyorum.