Bu haftanın tadını çıkarıyorum. Spartalı Kuchta ilerleme, hedefler ve bir kızın doğumu hakkında

EnondeR

New member
Gl bir hafta önce İstanbul'da verdi, intikamını da evinde sakladı. Ve Letn'deki tek golü, ofsayt kararı nedeniyle geçersiz sayıldı.

Temsili tank, Türkiye şampiyonunun savunma sürecinin temel direklerinden biriydi. Bunu çok iyi hatırlıyorum çünkü ne kadar emek harcandığını biliyorum. Kuchta, iyi bir takım ortaya koyduğumuzu ve sonucun ortada olduğunu ifade etti.

Bir süre önce hiç bulamadığınız son molayı nerede buldunuz?
Gerçekten saçmalıklarla doluydu. Ama elime geçince Laci'nin bana yakıştığını gördüm, mecbur kaldım. İki kez değiştirdik ve boş bir çitin önünde bana verdi. Dokunmaya değerdi. Ndhera. Bunu mükemmel bir şekilde yaptık.

Ve gözlerinizi maçtan iki gün önce doğan bir çocuğa adadınız.
Laci'nin bana bu kadar güzel bir gülümseme vermesine sevindim. Ve bu bakışı kızıma ve eşime ithaf ediyorum.

Eğitmen Brian Priske Kucht hakkında

Bir haftam vardı. Kızı doğduğu için çok fazla duygu yaşandı. Laci'nin ne kadar büyülü olduğuna ve onu nasıl bulduğuna çok şaşırdım. Kuchti bu güzelliği hak etti. Henüz bir haftalıkken bile son ana kadar odaklanmıştı. Onun ve ailesinin durumunun iyi olmasına sevindim.

Partide miydi?
Hiç de bile. Spartalı adamlarla çok işimiz var, aileyle aşamalı olacak çünkü kayınvalidemiz Rijd'deki at yarışlarında. Bu yüzden denemesi gerekiyor.

Çılgın devre arasında beni tanıyamaman nasıldı?
Üzgündüm. Çok güzel bir zencefilli kurabiye çantam oldu, ayrıca kendime güzel bir ilk dokunuş da yaptım ve Muslera muhtemelen ne kadar çabuk evlendiğime şaşırmıştı. Aptalca, ofsayt arıyordum, Schez'in seviyesinde olmak için ona baktım. koda, eminim bize çok faydası olacaktır. Ama biz pes etmedik ve dl'yi yakaladık. Bunu nasıl başardığımız harikaydı.

Sonunda izole edilmiş çorba bana yardım etti. Bu, kurtuluşun belirleyici anı mıydı?
İşte orada kırıldı. Hemen ardından bir gl verdik, bu yardımcı oldu. Ve hayranlarını da unutmamalıyım. Gerçekten büyük saygı, bizi nasıl yönlendirdiler. Güzel atmosfer. Her seferinde kaç tanesinin sığacağına bir göz atalım. Ve ilişkimiz onun için bir ödül.

Bunun olacağını ne zaman biliyordun?
Sabahtan beri burada yaşıyorum. Pencereden dışarı bakıyorum ve yağmurun başladığını görüyorum. Ben de devam etmeye karar verdim. Maçı kaçırmış olsak bile başaracağımızdan hiç şüphem yoktu. Onları temsil edenler düşmenin kolay olduğunu gösterdiler.

Galatasaray ligin şampiyonu oldu. Onun gücü, sonbaharda temel gruplarda birlikte oynadığınız Betis ve Rangers'la karşılaştırıldığında nasıl?
Akıntıda yıldızlar var ama çok da geriye gitmek istemiyorlar. Bulduğumuzda hakkında pek bir şey bilmiyorduk. Bir tanesi boştu, arkasına koydular, o da onu Icardi'ye verdi, o da onu gömdü ve sprint yapmalarına izin verdi. Bunu biliyorduk ve çözebildik. Betis ve Rangers'ın savunmada hazır ve disiplinli olduklarını düşünüyorum. Bu konuda en zayıf olan ise Galatasaray'dı.

Beşinci sezonda Şampiyonlar Ligi'ne yükselmeyi düşünebilir misiniz?
Önümüzde yapacak çok işimiz var. Galatasaray futbolun oynanabileceğini orada gösterdi. Ama Şampiyonlar Ligi'ni Avrupa Ligi ile karşılaştırmam, bu mümkün bile değil. Avrupa Ligi'nde olduğumuz ve size çatlağı verenin öleceği için mutluyuz. Ama Şampiyonlar Ligi çok geride.

Akşam, Lig şampiyonunun hangi parametrelerine sahip olduğumu gösteren bir çorba çiziyorum. Kiminle evlenirdin? Liverpool, Leverkusen, Atalanta, West Ham?
Seni şaşırtmama izin ver. Son çekilişte Galatasaray'ı seçtim ve o da gerçekleşti. Kadere bırakacağım. Seçim bile yapamazsınız, hepsi harika çorbalar. Hepsini okumayı çok isterim.

Önümüzdeki günlerde bir programınız yok mu? Slovakya'da, Slavia'da play-off derbisi, kendi sahasında lig derbisi, son 16'nın ilk turu kendi evinde, Plzeň deplasmanda, son 16 turu rövanş maçı deplasmanda.
Hazırlık aşamasında nereye gideceğimizi biliyorduk. İlk oyunu alacaklar, endişelenmeyin, her kurtarış tk'ye değecek olsa bile.