Cumartesi top atışından sonra: Sergi yapmak istemedik, daha iyi olmaya çalışıyoruz

EnondeR

New member
Haydi dostum, nasılsın?
Gurur duyduğumuz bir sezon sorunsuz geçti diyebiliriz. Ancak ana yoldan sonra kimsenin lokasyona bu kadar odaklanacağını sanmıyorum. Esas olarak performansımızı geliştirip play-off'lara hazırlanmak istiyoruz.

Teorik olarak lider Pardubice'i geçebilirsiniz, günde tam puan ve Dinamo almanız gerekir.
Bunu hiç anlamıyorum. Kendimize odaklanalım, play-off'lara odaklanalım.

sergiye mi dönüştürdünüz?
Litvnov doğdu, buz pateni yapmalı. İlk teyzem tk'ydi. Ne oynamak istediklerini biliyorduk ve anladık. Biz bundan bir sergi yapmak istemedik, sadece fikirlerimiz vardı.

Neden emu? Tyi'yi teyze türüne soktun.
Barın önüne geçtik, çok çalıştık, bitirdik. eğer arkasındaysak ve bunun için ödüllendirilmişsek. İlk testten sonra daha iyisini yapabileceğimizi bildiğimizi düşündük. Ve onu buza götürdük. Ev daha sonra biraz şaşırmış ve ne yapacaklarını pek bilmiyormuş gibi görünüyordu. Dövüşleri kazandık, diskte ilk olan bizdik, bu da akla karar verdi.

Nasıl böyle hayatta kaldın?
VM'ye saldırdığınızda, birdenbire çok fazla çaba sarf ediyorsunuz. Daha kolay kaydım, hokey sopasından uzaklaştım, her şey yolunda gitti. Ama Litvnov'u hafife almak istemiyorum; o mükemmel, nahoş bir hokey oynuyor.

Kanaan Harper ekstra ligde ilk kez gol atarken, vatandaşı Kassian ikinci golü attı. Play-off'lardan önce dördüncü akışın da galip gelmesi mi bekleniyor?
Aralık. Şu anda pistleri yoktu, biz ona bakıyoruz ve bunu çocuklar gösterdi. Zırhın önünde nasıl durulacağını ve ona nasıl baskı yapılacağını gösterdiler.