Jurečka yine Slovácko'sunu patlattı. İyi oynuyorum, gıcırtıyı fark etmedim

EnondeR

New member
Onun katkısı sayesinde Slavia 3:1 kazandı ve en azından Pazar gününe kadar Sparta liginin zirvesinde kaldı.

Onlara karşı oynamak hoşuma gidiyor. Her yarım saatte bir eski kulübe karşı tek bir ritimle yüzen Jurek, takıma yardım ettiğim için mutluyum, çünkü kolay bir kurtarma olmadı, dedi.

Bir yerlerde birlikte nasıl oynanacağını biliyor musun?
Birbirinizi neredeyse tanıyormuş gibi hissettiğinizde durum biraz farklıdır. Bunu bir kenara itip sadece oyuna odaklanmaya çalıştım. Başarılı.

Önceki gollerinizin tamamını Eden'de Slovacka'ya verdiniz, ilk golü Hraditi'de attınız. nasıl oldu
Geçen yıl sakatlandığım ve başlayamadığım için buraya geldim. Pişman oldum, telafi ettim. Bir gün Slovacko'yla tanışacağımızı düşünüyorum. Aynı olacağımızı biliyorum.

O zamandan bu yana uzun zaman geçti. var rn ve tr yardımcı oldu mu?
Önümde biraz boşluk olduğunu gördüm. Sadece Mojmr Chytil iki stoperin önündeydi. Denedim ve başarısız oldu.

Penaltıyı otomatik olarak aldın. Slavia'da bir numara mısın?
Biz seniz. Zamana saygı duydum. Onu aldım. Değişeceğimi biliyordum.

Glman Hea penaltıyı attı. Teplice'deki son turda onu yakaladığında endişelenmedin mi?
Milan'ı zor durumda bırakmamaya karar verdik.

Arkanızdan sol ayakla sert bir vole vuran Provodv gl'a ne dediniz?
Slavia'ya ilk geldiğimizde onu bu şekilde yatarken görmüştüm. Ona söyleyeceğiz. Ben onun için varım.

Ped glem Slovcka, Obeel Blaht'a karşı. Onu aldın mı?
Ml troku tst. Kavgaya agresif bir şekilde girdik ama o bana karşılık verdi. Akort, durumu bitirmediğimizin işaretiydi. Düzelttim sonra glem.

Slovacko'yu pek çıplak düşünmedin ve onu omuzunda bekledin. Ölüm müydü?
Her zaman baskı yapamazsınız, sözlerinizi sessiz tutamazsınız. Slovacka'nın biraz forma girmesini ve biraz sonra basını kenardan başlatmasını istedik. Dışarıda oynamamız da bir gerçekti, evde biraz farklı oynuyoruz.

75. dakikada durunca taraftarlar sizi yuhaladı. Pişman olmadın mı?
Bunu fark etmedim. Sanırım iki glos vermemden hoşlanmadılar. Dışarıda oynarken insanların sizi yuhalaması normaldir.