Kacetl'in attığı altı gol tereddüt etmiyor. Cienciala: Bir galibiyetten dolayı mutluyuz

uTKu

New member
Tk zpas'tı. Çorbanın üzerimize patlamasını bekliyorduk ve öyle de oldu. Maçı 3:3'te beraberlikle kapattık ama bundan sonra gidecek çok yolumuz vardı. Ama küçük bir hata yaptık, n'den sonra 3:4'te gol yedik… Sonra oyunu açtık ve orada atak yapılıyordu, dedi.

Yakında Dinamo'da oynayacak olan 28 yaşındaki Cienciala, Hiçbir şey değil, burada bir puan kazandığımız için üzgünüz ve onunla birlikte Tinca'ya döneceğiz, diye ekledi.

Tinec'te alışılmadık derecede yüksek tansiyonunuz mu var? Kacetl'in kalesine atamaz mıyız?
Sanmıyorum. Ondra bir profesyonel ve koçlar bunu her sezon yapıyor, bu yüzden bu altı adamın onun ruhunu bozabileceğinden endişelenmeyin. Hiç umursamıyoruz.

Maçı tamamlayamayan savunma oyuncusu Martin Marinin'in sakatlığını takımınız ne kadar fark etti? Arkada Jakub Jebek'in karakterinin dişini bile vermedin…
Bu büyük bir israf, Mari dakikaların büyük bir kısmında oynuyor. Ama karanlıkta iyi mücadele eden adamlarımız vardı. 3:3 berabere kaldığımız için onsuz da çok iyi bir oyun sergiledik.

Martin Rika'nın tonk'u da çıktı. Bu oyunun deneyimini kaçırmayacak mısın?
Hayır. Atn'deki oyuncular play-off'larda çok şey yaptı. Endişelenmeyin, play-off'larda oynayın. Bunu tamamlamaya yetecek kadar irok kdr'im var.

Bu domuz etinden ne elde etmek istersiniz?
Bilmiyorum… Ev sahibi takımın güzel bir ribaundunun ardından, ev sahibi takımdan sekerek dördüncü golü bulduk ama hepimiz çok çalıştık, her şeyimizi verdik ve aldığımız tek puanı alacağız. yapacağımızı düşündüm.

T

Bu finalin gelişimini nasıl etkileyebilir?
Kimi yargılayacaksın, srie açık. Bunun harika bir denge olacağını biliyorduk. Eğer uygunsa? Yarı finalde 3-0'lık skorla bile kurtarılamayacağınızı gördünüz.

Tinca'da kaya yığınını tekrar onun üzerine koymayı deneyin, oyun tarzınıza tam olarak uyuyor mu?
Bazen başarılı olur bazen olmaz; hokey böyledir. Kesinlikle videodan bir şeyler öğreneceğiz ve yaptığımız hatalardan ders alacağız. Ama eşit olmaya çalışacağız.

Pardubit'in Kacetl kalesini atmak amacıyla ittiğini duydunuz mu?
Evet, fark ettik. Ama play-off'lar böyle oynanıyor, herkes buna alışkın. Buna karşı hiçbir şeyim yok.

Şutunuzun Roman Will'in kendi kalesine attığı golle sonuçlanması ve bu sayede skoru 1:1'e getirmeniz sizi şaşırttı mı?
İki yansıma vardı ama oraya gittiğini gördüm. astn gl. Toplamda iki çarşaf kullandık ama sonuna kadar gidemedik.

Pesilovka'da play-off'lardaki eşsiz etkinliğinizi doğruladınız. Onların büyüsü nedir? Basitlikte mi?
Her alıştığımızda sezgisel olarak oynuyoruz. Çitin üzerindeki herhangi bir stel iyidir, bu yüzden bir fırsat olduğunda onunla aynı fikirde olmayın. Glu'mda gördüğünüz gibi oraya yansıması gerekiyor. Çorbanın savunma şeklini her zaman sapla hareket ettirirsiniz, işte böyle. Ancak bir parça sapa da ihtiyaç vardır.

Sonuç ev için olmasaydı muhtemelen farklı görünecekti. Nicmn: En iyi konuk performans ödülüne giderken Pardubice seyircisinin kendi adınızı söylemesini duymak hoş muydu? İkinizin Dinamo'ya verdiğiniz hizmeti kesinlikle takdir ediyor.
Kaybettik, dolayısıyla ödülüm yok, bu yüzden çok mutluyum. Ama burada taraftarlar harika, tüm ekstra ligde. Burada hokey oynuyorum, beni hatırladıkları için minnettarım.

Sout'u al