Karnataka’daki Ramanagara’da küçüklere tecavüz edilip öldürüldü; genç tutuldu | Bangalore haberleri

araru

New member

BENGALURU: Kaggalipura Polisi ile Ramanagara kırsal bölgesi Cuma gecesi bir reşit olmayan çocuğa tecavüz etmek ve onu öldürmek suçlamasıyla 18 yaşındaki bir Cumartesi günü tutuklandı.
Şüpheli, Kengeri yakınlarında yaşayan II PU’dan ayrılan ve gündelikçi olan G Venkatesh. Kurbanın babasının yaptığı şikayete dayanarak polis, Venkatesh’i IPC’nin 376 (tecavüz), 302 (cinayet) bölümleri ve Çocukların Cinsel Suçlardan Korunması Yasası, 2012’nin bölümleri uyarınca tutukladı.
Çocuğun babası şikayetinde, kızın zanlıyı bir süredir tanıdığını söyledi. “Kızımızı Venkatesh’e yaklaşmaması konusunda uyarmıştık. Tavsiyemize uyarak ondan uzaklaşmıştı. Ama Venkatesh bir şekilde kızımla iletişime geçecekti. Cuma akşamı beni cep telefonumdan aradı ve kızımın nefes alma sorunu yaşamaya başladığını söyledi. evinin yakınında baygın düştü ve su vererek onu hayata döndürme çabaları sonuçsuz kaldı. Hemen en yakın hastaneye götürmesini söyledim” denildi.
Şikayette ayrıca, “Eşimi aradım ve Venkatesh’i arayıp kendisine katılmasını istedim. Birkaç dakika sonra onları aradım ve kızımı iki özel hastaneye götürdüklerini ancak doktor olmadığı için tedavi olamadıklarını öğrendim.” mevcuttu.”…. Bu sırada aralarına katıldım. Üçüncü özel hastanede doktorlar durumun ciddi olduğunu ve daha büyük bir hastaneye nakledilmesi gerektiğini söylediler. Onu bir ambulansa bindirdim ve Konanakunte Devlet Hastanesine ulaştım ama kimse bize gelmedi. Daha sonra KS Layout’ta özel bir hastaneye götürdüm ve doktor öldüğünü bildirdi. Kızıma tecavüz edip onu öldürmekten Venkatesh’i sorumlu tutuyorum.”
(Cinsel saldırı ile ilgili davalarda Yargıtay yönergeleri uyarınca mağdurun kimliği, mahremiyetinin korunması için açıklanmamıştır)