Priske po Slovácko: Nasıl ayağa kalktığımızı takdir ediyorum. Neredeyse herkesin bir kartı var

EnondeR

New member
Oyunlar öyle. Avrupa Ligi'nde kısa bir ara ve maksimum performansın ardından yine yüksek seviyede oynadık ve kazanmayı hak ettik, Priske, Sparta'nın bu maçlardan sonra uykuya daldığı Slovacka karşısında 3 puanlık galibiyetten yararlandı.

Ancak Zatek bunlardan pek bir sonuç çıkaramadı; Jurok'un ev sahibi takımı iki kez kaleyi buldu. Neler oluyor?
Slovacko uzun süre kişisel kavgalarla, pmoae'larla, nronm tarzında oynuyor. İlk yarıda maçlarda berabere kaldık. Devre arasında kendi kendimize şehir seçiminde sabırlı, kaliteli olmamız gerektiğini söyledik. Nasıl ayağa kalktığımızı takdir etmeliyim.

Bireysel olayların ardından bir ilişkiye karar veren Birmanevie ve Harasln'ı da takdir edin?
Onlar önemli ama takımın geri kalanı değil, onların önemli olduğunu söylemeyeceğim. Yüksek kaliteye sahipler ancak iki karanlık konsept onları ön plana çıkarıyor. Şu anda iyi bir forma, özgüvene ve güce sahipler. Bu makama çok çalışarak geldiler.

Slovakya penaltıyı beklerken Tet gl, Harasln'a biraz terleme fırsatı verdi. Tamamen sevinebildiniz mi? VAR devreye girebilir.
Sakin ve sessizdim. 3:1 yaptığımızı ve ikinci yarıda gösterdiğimiz performansı düşündüm.

Tonk Tuci ilk olarak başlangıç kadrosuna katıldı ancak tek bir takıma bile giremedi. Ondan bir şeyler istemedin mi?
Onun gücü at nalıydı. Tüm takım için olduğu gibi onun için de aynıydı. Takım için çok çalıştı, savunmaya yardımcı oldu. Bizden gelen ilk alay mükemmel değildi, gerekli hizmete sahip değildi. Sparta'ya yürüyüşünün başından beri onun hakkında iyi hislerim vardı. Hazırlık aşamasında birçok pozisyonda başladı, onu da zirvede görmek istedim.

Tutuklandığından beri aptal gibi gülen Kuchta'ya bir dakika bile süre verilmedi. Onu, Slavia'ya karşı oynanan iki derbi öncesi dört lut kartı tehdidi yüzünden mi yediniz?
HAYIR. Perşembe günü 90 dakika boyunca tam bir oyun oynadı, birkaç gün oynamak zorunda kaldık ve kadroyu değiştirmemiz gerekiyordu.

Üst üste ikinci yarıda ligin en iyi stoperi Vydra'ya pas verdiniz ama devre arasında onu geri çektiniz. Performansından etkilenmemiş miydi?
Kötü bir kartı vardı ve başka bir kart alacağından çok endişeliydim. Bugün kartın geri kalanını neredeyse tamamen karanlıkta bıraktı.

Önünüzde Slavi'yle iki derbi, Liverpool'la da çift kafalı bir maç var. Sezonun en önemli anlarından biri mi olacak?
Bütün yılı tanımlayabilsem hangi mevsimde olduğumuza dair hiçbir fikrim yok. Hafta ortasında kurtarışlar yaptığımız sonbahardan itibaren tempoyu takip ettik. Liverpool maçları arasında Pilsen'e gideceğimizi unutmamalıyız. Her zaman en yakın maça odaklanalım, Pogrom derbisine birkaç günden az zamanımız kaldı. Bu bir program ama karanlık.