Rychlovsky NHL'e mi gidiyor? Teknik direktör Pešán sezon boyunca düzinelerce gözlemcinin onu izlediğini biliyor

uTKu

New member
Onun dürüstlüğü ve zihniyetiyle bu, NHL'de oynadıkları bir oyun. Çok büyük bir potansiyeli var ve bu potansiyel Flea Tiger'ın kaptanı Michal Birner'den sonra geliştirilecek. Avrupa'nın büyük ligindeki en iyi kaleciyi kazandığında değil, başka ne zaman denemeliydi?

Çeyrek finalde Sparta'ya 0:4 yenildikten sonra Sm Rychlovsk'un milli takıma ayrılacağından hiç şüphesi yoktu. Kesinlikle bunu kastetmedim. Play-off'lara odaklandım. O kadar ki, gidip biraz bilgi alacağım ve göreceğim, dedi. Ve senin için neler yapabileceğimi değerlendirmek için biraz zaman ayıracağım böylece daha iyi olabilirim çünkü şu anda soğuktan dolayı sıkışıp kaldım.

Jakub Rychlovsk, Vrchlab'da hokey oynamaya başladı ama Jetd'e aşık oldu. Burada, tüm karanlıkta yavaş yavaş desteklerin arasında kıvranmaya başladı.

Son birkaç yıldır düzenli olarak A-tm'ye başlayan oyuncu, bu sezon çantayı sonuna kadar yaşadı. Neredeyse tüm yıl boyunca elit takımda oynadı ve turnuvanın en üretken oyuncularından biriydi. Ekstra ligin normal sezonunda 26 gol atarak yıldızların kralı unvanını kazandı ve play-off'larda 5 gol daha ekledi.

Liberec oyuncusu Jakub Rychlovsk, Jakub Kove'nin Sparta kalesine yaptığı ayrı bir dalışın ardından yere çakıldı.

Sezonuna şaşıran biri çünkü bu büyük varsayımların olduğu bir maç. Öte yandan Liberec'in Filip Pen'iyle bu kadar üretken olmasına şaşırdığımı da söylemeliyim.

Ve bu pek çok kötü durumun içinden sadece bir kötü şey değildi. İyi şehirler tarafından geliştirildiler. Tom Filippi'nin ona yardımcı olduğu açıktı ama Adam Najman'la oynadığı durumlarda bile üretkenliği değişmedi. Ve tıpkı masa gibi kirli işleri de o yapıyordu.

Antrenör Tigr bile bununla terliyor ve mücevheri özellikle bu kadar hızlı bir performansın ardından ortaya çıkacak. O kaldığında ben de üçüncü olacağım ama Küba, NHL için bir maç. Pen, hem Olomouc hem de Sparta ile oynanan serilerde play-off'larda zor bir durumda bile bunu gösterdiğini söyledi. Bana göre tüm ilgiyi onlar çekecek.Sezon boyunca birçok scout tarafından izlendi.

Rychlov'un ayrılışı Liberec için büyük bir kayıp anlamına gelecek. Ve muhtemelen tek kişi o olmayacak. Hokey dünyasında defans oyuncusu Knot ve kanat oyuncusu Najman'ın Finlandiya'ya gitmesi konuşuluyor, ben de Ivan ve Melancon'u geri vereceğim. Eski kaptan Birner da Blch Tigr'ın sonunun sinyalini verdi.

Sout'u al