Slavia evrensel oyuncu Douděra'yı kadrosuna kattı. Haziran 2028 sonuna kadar sözleşme imzaladı

uTKu

New member
Prask kulübü bu konuda internet sitesinde bilgi verdi.

Benim için anlamı çok büyük, harika bir duygu. Kariyerimde ilk kez sözleşmemi uzatıyorum. Unutma, öyle demek istemedim. Kulübün televizyonuna konuşan Doudra, kapı için Slavia'ya çok teşekkür ediyorum, takdir ediyorum ve burada başladığım işi sürdüreceğim dedi.

Vrovic ekibi onu Mayıs 2022'de Mlad Boleslav'dan getirdi. Doudra'nın ilk sezonunda Slava kendi sahasındaki maçı kazandı, finalde ise şehirdeki rakibi Spart'a karşı lider takıma 2-0 yenildi. Bu yıl Mart ayında, Avrupa Ligi sekizinci turunda AC Milne'a karşı 2:4 mağlubiyetle bir gol attı.

Bunların kişisel telaşlar olduğunu biliyorum ama sonuçta hepimiz ekibin çalışmaları nedeniyle buradayız. Evde bunu konuştuğumuzda elbette çok güzel, satın alabileceğiniz en iyi bireysel kitaplar. İşte bunun için buradayım, bu yüzden çok daha fazla gidiyorum. Ama eminim ki her iki anahtar da uzun süre cep telefonumda olacak, onları hayatımın sonuna kadar unutmayacağım, dedi Doudra.

Lig kariyerinde Prak Dukla, Mlad Boleslav ve Slavia formalarıyla 164 maça çıktı ve bu maçlarda 19 gol kaydetti. Milli takımda sekiz başlangıç ve bir galibiyet elde etti. Yaz Avrupa Şampiyonası hakkında endişelenmeyin. Bunu düşünmüyorum ya da şöyle: çevrem kadar değil. Doudra, olabilecek olan olacaktır, dedi.