Smoleňák: Ne yazık ki, baraj için uyanmak zorundayız! 45 günlük mola bir sihirbaz tarafından icat edildi

EnondeR

New member
Mte kesin çubuğu. nedir?
Günlük hayatla ilgili değildi. Çok fazla gitmedi demek istemiyorum ama son elli-on maçta aldığımız sonuçları aldık. Kendi başınasın.

On dakika sonra böyle garip bir su için 0:3 kaybettiniz?
O stellerden gly'leri aldık, ikiye bir binmelerine izin verdik. Bu oyun disiplinimizin, gücümüzün bir yansımasıdır. Bu uzun zamandır yaşanıyor. Oyunumuz kurtarmaya yönelik psikolojik hazırlıktır. Herhangi bir istatistik olsaydı, kaybederdik ve sonra onu kovalamaya çalışırdık. Bizim için iyi bir kartvizit değil. Bara hazır olmak için çok fazla uyanmamız gerekecek. Birinci ligden aramıza kim çıkarsa, dalgalar halinde öfkelenecek, öfkelenecek. Sizlerin sayesinde çok kısa sürede ligi kurduk, biz de hazırız.

Çubuk öncesi ekim 45 gün sürecektir.
Benim için duraklama tam bir karmaşa. Kimin icat ettiğini bilmiyorum. Masadan biri buna böyle karar verdi ve beklemek zorunda kalacak, bu bana göre tamamen saçmalık. Tabii ki çözmemiz gerekiyor, kendimiz bu işin içine girdik. Biz bunu olduğu gibi kabul ediyoruz ama bunun kimseye bir anlamı yok.

Nasıl hazırlanır?
İlk defa bu durumdayım, adamlar bunu geçen sene anladılar. Bunu yapmak kolay bir şey değil. Meme bt natvan sadece kendinize. Buza koyduğumuz şey için. Oraya ulaşmak için çok çabaladık.

Ancak ekstra lig ekibinin dinlenmesi için uzun bir aranın uygun olduğu ortaya çıktı. Siz de öyle mi görüyorsunuz?
Köyde hemen oyun oynanan iki bara gittim, orada bir kurt var. Esk modeli bilinmiyor Bununla nasıl başa çıktığını bilmiyorum. Tekrar ediyorum, bunu icat eden mg. Hazır olmak için her şeyi yapmamız gerekecek. Ben Kladek'im, burada büyüdüm, burası benim şehrim. Ve aceleden başka bir şey düşünemiyorum. Eğer Kladno'nun bir şekilde ayağa kalkmasını ve taraftarları geri kazanmasını istiyorsak beş kişi de olsa herkesin yumruğunu kırması gerekiyor. Ve kimin oynayacağı gerçekten umurumda değil. Benim için alfa ve omega, Ryts olarak kendimizi kurtarmaktır.

Kladno kalecisi Landon Bow golü atıyor, Boleslav tonk Ondej Roman aksiyonu izliyor.

Son üç depolama turunu nasıl hallediyorsunuz?
Burada bulunduğumuz 1000 gün içerisinde teşvik edilebilecek herhangi bir noktayı bulmaya çalışmalıyız. Hepimiz Ryte için oynuyoruz çünkü herkesin adı duvarlarda yazılı. Adını ne tür bir reklam ve saçmalıkla verdiğini bir düşünse. İlerlemenin tek yolu, her atın aynaya bakıp her gün masada ne olduğunu ve sezonunun nasıl geçtiğini kendine sormasıdır. Kimse, ev bari, birisi gömlek giymemeli, hepsi bu. Ama bu kurtarmalar aklın kim olduğunu ve öndeki logo için kimin nasıl mücadele edeceğini öğretecek.

Kladno'nun sahibi, menajeri ve tek kişilik maçı Jaromr Jgr, evinden döndükten sonra takımının Mlad Boleslav'a karşı oynadığı maçı yalnızca tribünlerden izliyor.

Sahibi Jaromr Jgr oyuna katılacak mı?
Kurtarmadan sonra uzun süre konuştuk ama bunun bir hrt olup olmayacağını hiç bilmiyorum. Öyle bir araya gelmemiz lazım ki şu anda sağlığı yerinde olmayan adamlar bile hazır olsun. Böylece mümkün olan en kısa sürede bir kadroya sahip olacağız ve barın ilk kurtarışı için bir kadro oluşturma olanağına sahip olacağız. Jarda'nın buzda olması büyük bir destek oluyor. Buzun dışında bile. Bu işi onlara bırakacaktım. Nasıl batırdım: Jarda Nejarda, Smolek Nesmolek, burayı kazıp çıkarmak benim görevim. Ve beş kişiyi oynamak kolaydır.