Souček'in salıncaktaki yılı. Suudi Arabistan? Daha iyi Slavia. Yeni temsilciyi ve Haaland'ı sabırsızlıkla bekliyor

uTKu

New member
O zamanlar, biraz lanetli bir hareketi olan yumuşak bir bloktu. Bugün? Milli takımın kaptanı, dleitch gl yıldızı, West Ham'ın desteği, genç kadınlara rol model.

Küçük bir çocukken hem sokakta, hem de televizyon karşısında futbola bayılırdım. Nedvd, Baro, Koller, Rosick ve dal gibi oyuncuların olduğu Çek milli takımını da takip ettim. Tom Rosick'in ödülünü teriyle yakalayan kişi, onları sevdiğinizde, hatta onlara katıldığınızda, bunun benim için büyük bir onur olduğunu söyledi. Önünde yalnızca Nedvd (4), Viktor (5) ve ech (9) var.

Zaten bu kadarına katlandın. Şans eseri, Eska'ya dönmüyor musun? Nestk vm'si mi?
West Ham'da tam kontratım var ve şahsen oradayım. Eğer böyle giderse hiçbir şey söylemek istemem. Ve tabii ki eğer Eska'ya gidersem kalbimde tek bir kulüp var, Slavia. Ancak ben sadece bir oyun gibi değil, büyük bir oyun gibi hareket etmek istiyorum! Ama bu birkaç yıl meselesi… Hiçbir gün Katar'a ya da Suudi Arabistan'a gitmiyorum, Slavia'yı seçmek isterim… Ama önce sadece bir yıllık düşüncelerim var.

2023 Yılın Futbolcusu anketinin en iyisi: Soldan sağa Ladislav Krej arkadaşı, eski Tom Souek ve Vladimr Coufal teyzesi.

Çok değişti değil mi?
Evet ben de konumumu seviyorum, buradaki en yaşlılardan biriyim. Genç adamların yetenekleri var, çifte harika performansları var ve şimdi bunun için açlığa ihtiyacımız var. Beş yıl içinde tecrübelerini gençlere satacaklar.

Temsilci toplantısına hangi ruh haliyle geldiniz? Aston Villa'ya karşı çok yakın bir golünüz vardı…
Kazanmaya yakın olduğumuz doğru ama diğer taraftan Premier Lig'in dördüncü takımıyız, kaybetmedik. Sadece elimin karşılığını vermeyen bir şişe bardağa götürdüğü zamanlar için üzgünüm. VAR belki 5 dakika inceledi. Gl ve vtzstv olabilirdi. Ama geleceğe odaklanacağım.

Karanlıktan iyi bir titreşim alıyor musun?
Biliyorum, evet, pazartesi günü birbirimizi sadece beş dakika kadar görmemize rağmen. Sadece yeni sürtüşme değil, aynı zamanda tüm takımların açlıktan ölmek üzere olan oyuncuları ve tüm Çek halkı da şok oldu. Umarım herkes bizi destekler ve yeni Rus milli takımını etkileriz. Tek oyun olarak hayranlar, gerçekçilik. Taraftarlar onlara yardım ettiğinde, bundan büyük bir şey başarabiliriz ve bunu Euro'da gösterebiliriz.

Almanya'da gümrük vergisi nasıl? Son Euro'daki pastırmanın dörtte birini değiştirdin.
En azından ilk geçişi aşacak şekilde yavaş yavaş ilerlemek istiyoruz. Biz her zaman varız
Turnuvanın favorisi Portekiz! İlk hedefimiz gruptan çıkmak, çeyrek finale çıkmak ve taraftarların da desteğiyle Budapeşte'deki Hollanda karşılaşmasını yenmek istiyoruz. Bu Ndehera'ydı! Ve sonra bana bir şey oluyor. Büyük bir hedefimiz var ama öncelikle kademeli adımlara dikkat ediyoruz.

Cuma günü Tonk Haaland ile tüm Norveç kazandı.
Karanlık oluyor. Norveç'e saygısızlık etmek istemem ama Kevin de Bruyne olmadan her şey aynı olmayacak. Ama güçlü olanın altında: Odegaard, Haaland… Onunla savaşmak karanlık. Ama en önemlisi yeni bir esk arıyorum! İnşallah aç, kutsal, bilgelikle gireriz ve ilişkinin peşinden gideriz.