Sparta lider oldu, Forman yine gol attı ve kontrolü ele geçirdi: Biz daha güçlüyüz, Třinec'e inanıyoruz

EnondeR

New member
Kendi savunmasındaki başarılı backhand vuruşuyla zayıfladıktan sonra 43. dakikada skoru 2-0 yaptı.

Göze hoş görünmeyen Tinec diski yavaşça ortadan aşağı kaydı, savunma oyuncuları Martin Marinin ve ilk Forman diskin arkasına koştu.

Esas olarak orada ilk olmaya çalıştım çünkü biraz daha iyi bir başlangıç pozisyonum vardı. Kaleciyi kenardan görüp ona işaret verdiğimde, backhand yapacağımı biliyordum, o da yakışıklı hareketini anlattı.

Miroslav Forman, Martin Marinin'in önünde sıkışıyor.

Beşinci çanta etkili oldu ve kurtarma ekibinin geri kalanı üzerinde büyük bir etki yarattı. Tinec'in ısınmada kafası karışmaya başladı, Sparta işleri sıkılaştırdı ve nadir durumlarda misafirin karmaşasına dalmadı.

Büyük dleit gl. Krishna mırıldandı, hoş bir çıt sesi çıkardı ve bununla bizi sakinleştirdi. Daha sonra onu kamyona taktık ve Tina'ya o kadar fazla vermedik, Michal epk evi konusunda anlaştık.

İlk Sparanski kaptanı, O₂ sahasındaki seyircilerin ilk golü beklediği uzun ve sabırlı dönemi ikinci yarının sonunda noktaladı. Martina Rika'nın üzerinden kayarak bardan uzaktakilere doğru bir şarkı çaldı.

Benim gl'im urit dleit'ti, ama dleitj olarak gidebilir, onu bulan epkv'yi görüyorum. Onunla ilgilenildi, o zamandan beri daha sakin ve daha iyiyiz, diye övünüyor Forman.

Miroslav Forman kaptan Michal Epek'e danışıyor, takımdan Daniel Voenlek ise kararla ilgili iletişime geçiyor.

O maçta reklamda gol atmıştı. Liberec'te iki tepede üç sayı atarak korkunç bir kayıp yaşadı.

Bu aynı zamanda eşitlik bozmalarda (4+3) takıma liderlik etmesinin ve böylece hücum yıldızları Filip Chlapek, Pavel Kousal ve hatta Prvepek'i desteklemesinin nedenidir.

Her zaman puan topladım, temel sezonun ardından play-off'lara hazırlanmak istedim ve sanırım sezona hazırlanıyordum. Ve içtiler ve puan verdiler, diye şaka yaptı.

Zhy hemen gururla ekledi: Ama benim rolüm oyunu yönetmek ve skora liderlik etmek değil. İşimi yapmak istiyorum, özellikle de zayıf düştüğümde ve böyle bir şey ortaya çıktığında bu güzel bir bonus oluyor.

İlk yarı final maçındaki galibiyetin ardından Sparta hokey oyuncularının sevinci. Jakub Kov, lütfen tüm takım arkadaşlarınızın hesabınız için tebriklerini kabul edin.

Sparta böylece yarı final serisinde 1:0 öne geçti. Son iki yıldır dişlerini kırdığı zalim yönetime son vermekten büyük mutluluk duyacaktır.

Srie ve Tinc hakkında pek bir şey hatırlamıyorum, hatırlamak da istemiyorum. Ona odaklanmak istemiyorum. İşte sen farklısın, daha güçlüsün. Hem zihinsel hem de oyunsal. Ona bakıyoruz, AD'de onu dört kez yendiğimizi biliyoruz ama oyundan bir adım bile geri çekilemiyoruz. Sonra uyuruz, dedi.

Maçın saat 18.00'den itibaren merkezde oynanması planlanırken, Öte yandan Öceli, Tinca'ya gitmeden önce morali eşitlemeye ve iyileştirmeye çalışacak.

Sout'u al