Tiyatro hayaleti hapis ve tedaviyle karşı karşıya, sadomazoşizm onu hile yapmaya zorluyor

EnondeR

New member
Çek Cumhuriyeti'nde, Uljaka doğumlu Milan Pojatek'in adı, 2011 yılında polisin onu Prag'ın bazı yerlerinde onbinlerce kron karşılığında çok sayıda bilet sipariş eden sözde tiyatro hayaleti olarak yakaladığında medyada yankı buldu. tiyatrolar, ancak onlar için ödeme yapmadı. O zamanlar 22 yaşındaydı.

O zamandan bu yana, dolandırıcılık nedeniyle defalarca cezalandırıldı, bazen şartlarla cezalandırıldı ve daha sonra da hapse atıldı. Kendisi, şu anda Jiice hapishanesinde cezasını çekmekte olan, tam üniformalı bir eskort tarafından Pazartesi günü Prag 3. Bölge Mahkemesine getirildi.

Şu anda tartışılan suçluluk davası, kendisinin polis tarafından tutuklandığı Ocak ayından geçen yıla kadar olan dönemde işlemiş olabileceği diğer bazı dolandırıcılıkların sabıka kayıtlarına atfedilebilir.

Borçlu Pojatek, Max Underground, Jan Holub veya Milan Jakub Brta gibi hayali isimler altında mal ve konaklama hizmetleri sipariş ederek yoluna devam etti. Sahte bir ödeme belgesi gönderdi, ya aldı ya da almak için birini gönderdi. Pansiyon durumunda şehir kısa bir süreliğine değişti.

Rapora göre, geçen yıl 45.000 krona bir saat ve cep telefonu, 36.000 krona bir amplifikatör ve kulaklık satın almış, 10.000 kron karşılığında otele iki buket sipariş edip göndermiş ve 14 vakada konaklama hizmetlerinden yararlanmış. tam olarak yoktu.

Enstitüyü tam zamanlı olarak kullanmayı tercih ederim. Zarfta bana suçlanan tüm eylemlerin suçunu kabul etmek istiyorum. Pojatek bu rüyasında, bunların anlatıldığı gibi gerçekleştiğini söyledi. Tek yargıç Marek Bodlk suçluluğunu kabul etti.

Savunma avukatı, Prag 2. Bölge Mahkemesi için raporu hazırlayan seksolog Petr Weiss'in bilirkişi görüşüne dikkat çekti. Orada, birkaç hafta önce Pojatek'in sahtekarlıklarından bir diğeri daha yaşandı.

Özetle, ciddi bir cinsel tercih bozukluğu olan paraphilia'dan, yani atipik sadomazoşizmden muzdariptir, bu bozukluk onun kontrol yeteneklerini önemli ölçüde azalttığında. Weiss'a göre, tekrar suç işleme olasılığı göz önüne alındığında, bu cinsel sağlık bozukluğu özgürlük için bir tehlike oluşturuyor. Aynı zamanda, sabıkalı kişinin bir dizi seksolojik testten geçmesini önerdi.

Vücudun adrenaline ihtiyacı var. Doğuştan gelen bir rahatsızlıktır. Pojatek, tazı o kadar güçlü ki kontrol edilemeyeceğini söyledi.

Geçen ay Prag 2 bölge mahkemesi onu 18 ay hapis cezasına çarptırdı, ertelenmiş hapis cezasına çarptırdı ve o yıllar için Çek Cumhuriyeti'nden sürgüne yolladı.

Pazartesi günü Prag 3'teki mahkemede ondan tekrar özür diledi ve doğuştan gelen sapkınlığına işaret etti.

Eylemleriniz için üzgün olduğumu belirtmek isterim. Mağdurlara özür mektupları yazdım ve bunları cezaevine gönderdim. Bana kalan tek şey kafatası, sonra Slovakya'ya gidiyorum ve bunun bir daha olmamasını, kafatasının uykuda olmasını umuyorum. Hayatımın geri kalanında uyuşturucu kullanmak zorunda kalacağım ve geçmişte ne olduğu üzerinde durmak istemiyorum. Bu bölümü bir şekilde kapatıp yeniden başlamak istiyorum.

Başbakan Bodlka

Hakim, kendisine verilen sekiz yıllık cezayı yarım yıl daha uzattı. Savcı iki ay sonra gitmeyi teklif etti, savunma avukatı ise cezadan ihtar istedi.

Altı aylık ceza, hem kanun hem de tekerrür dahil olmak üzere suç faaliyetinin süresini kapsar. Öte yandan Bodlk, Bay Obalovan'ın bugün suçunu beyan etmesinin ve kendisine koruyucu kıyafet giydirilmesinin sizin için önemli olduğunu açıkladı. Ona göre iki yıl hapis cezası yeterli bir cezadır.

Dolayısıyla kavramın hile yapanları deşifre etmesi gerekiyor. Mahkum edildi ve yargıç kararı kabul etti, dolayısıyla karar kesindir. Prag 1'deki Sloka pitom ek jet dal vt kortu.

Yeni atanan yargıç Marek Bodlek için ana gün, mor çerçeveli siyah bir tabakta yapılan bir törendi.

Prag Yüksek Devlet Savcılığı'nın Ekonomik ve Mali Suçlar Dairesi'nde görev yapmış olan kendisi, iki yıl önce hakimlik görevine aday olanlardan biriydi. Ancak dönemin cumhurbaşkanı Milo Zeman onu atamayı reddetti.

Bunu yaşlı kızların Bodlek'e yetişmesine bağladı. Prask Hrad, kendisini hakim olarak atamama kararının eski Savunma Bakanı Vlasta Parkanov'un da dahil olduğu CASA davasıyla ilgili olduğunu belirtti. Bu dava Bodlk tarafından değil meslektaşı Jan Kon tarafından denetlendi.

Geçmişte Bodlk, Zemanov'un 2021'de hastaneye kaldırılmasının ardından başkanın Mon Sabot'u kanıtlama talebini reddetmişti. Bu nedenle kendi eyalet temsili, Lny'den Lesn'deki suç faaliyetleriyle ilgili olayları da içeriyordu. Geçmişte Bodlk, Başkan Vclav Klaus'un tartışmalı aflarından birini de eleştirmişti.