Vegas'taki Hertl'ler şöyle diyor: Senden nefret ediyorduk. Artık onu seviyorlar. Oğlunun şokta olduğu söyleniyor

uTKu

New member
Yeni karanlıkta ilk parıltı, uzun süredir play-off'ların kesinliği. Tommy, bunu nasıl yapıyorsun?
Kimse benim yerime geçebileceklerini söylemedi. İlk birkaç yıldır birlikte olduğumuz bir rakibe gitmek sihirli bir şekilde hararetli bir savaşa değer! Peki n için mi oynuyorsun? Yedinci maçta Vegas'ı nasıl yendiğimizi ve konferans finaline çıktığımızı hatırlıyorum. Uzun zaman.

Üzerinde Altın Şövalyeler logosu olan bir forma giymek tuhaf değil mi?
Yıllar geçtikçe rekabet azaldı. Çocuklar ve hayranlar beni hemen benimsedi. Yerimi değiştirdiğimde, bana araba kullanma günlerine geri dönemeyeceklerini söyleyen insanlarla tanıştım ama artık onları seviyorum. Ve bu açıktı. Ben gl dediğim gibi, hala kiela.

Hertlv gl'ye bir göz atın:

Hayranlar bunu gerçekten yedi mi?

Şakalarda ama aşkta muhtemelen bunu hafife almadım. O yüzden bunu bir iltifat olarak kabul ediyorum. Ağzıma kadar doluyum, şaka yapmıyorum. Seni yendiğimiz için çok mutluyum çünkü play-off'lar en kalabalık olanıdır.

Ama San Jose'den ayrılırken çok duygusaldı.
Ben rd'den yanaydım ama kulüpteki çocuklarla ve insanlarla takıldığımda… Harika bir ilişkimiz vardı. Logan Couture ve ben yakın arkadaşız, 11 yıldır birlikte çalıyoruz. Dolayısıyla duygusal bir gün geçirdik. Eşi ve orada doğan çocukları bile. San Jose her zaman ikinci evim olacak, on bir yılımı orada geçirdim. Asla bir tm boyunca bu kadar uzun süre oynamayacağım.

Sıcaktan sıcağa büzüştüğünüz ailenizle birlikte misiniz?
Buradan sadece bin dakika uzakta! İnsanlar burada sadece striptiz (meşhur cadde) ve kumarhanelerin olduğunu sanıyor ama civarda o kadar çok park var ki. Navc u mm dm ve nerede yaşanır. Beş hafta, yani sezonun son yarışından bir gün önce kendi yerimizde olacağız. Aklıma göre oynamamam aslında bana yardımcı oldu; içki içebiliyordum, takılabiliyordum ve huzur içinde bir şeyler yapabiliyordum.

Burada bir ailen var mı?
Perşembe günü uçuyordu ve San Jose'deki evlerinde koca bir ev inşa ediyorlardı. Pazar günü ilk önce çocuklar hokeye gidecek, büyük oğul nasıl kayıyor biraz daha iyi olacak. San Jose'de her şey yolunda.

Tonk Vegas Tom Hertl, Marc-Andr Fleury'nin golü olan Minnesota kalesinin önünde perdeye çıkıyor.

Gerçekten atmosfer çok mu farklı?
Paten üzerinde sen vs onun şarjı var. Burası hokey gibi ve şaşırtıcı. Nereye gitsem kulübün logosunu görüyorum. Onlara karşı oynadığımda bunu nasıl yapacağımı bile bilmiyordum.

Kolayca birlikte oynamaya alıştınız mı?
Çocuklarla çabuk sevişin, model için bir kabus olacak. Oynamadığım için Stony (Mark Stone) ile çok vakit geçirdim, ben de sakatlandım. Çocuklar da kızdılar, atımı diğer tarafa götürdüler, o zamana kadar rakip olmuştuk.

Bugün UFC Ji Prochzka turnuvasındasın, hile yapmayacak mısın?
Püf noktalarını sordum ve gitmek istedim, bu yankının olması eşsiz bir şey ama pazar günleri saat on ikide oynuyoruz. Her gün Prochy'yi destekleyeceğim. Turnuvadan önce çocuklara karanlık bir parti veriyorum ama eve gider gitmez onu açacağım. UFC'den keyif alıyorum ve gelecekte burada rekabet etme fırsatına sahip olacağımın harika olduğunu düşünüyorum. Belki bir ara Prochy'ye yetişirim. Daha kolay, umarım sizi ikna eder.

Ne zamandır UFC'yi izliyorsun?
Conor McGregor'la başladı, onun büyük bir hayranı oldum. Ve NHL'ye vardığımda buradaki adamlar saat ikide maçı izliyorlardı. Yıllar içinde turnuvalar için bile buraya uçtular çünkü yakındı. Ve iki yıl boyunca dövüş sporlarına yakın Tay boksu yaptı.

thaibox el nasıl?
Her zaman kondisyonuma yardımcı oldu. Yıldız olmasam bile bundan keyif aldım. Uzatmama yardımcı oldu.